Skocz do zawartości
Forum

janusz224

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Krakkow

Osiągnięcia janusz224

0

Reputacja

  1. tak jak pisalem wczesniej moja kolezanka ma probem z nieregularna miesiaczka . Pisze w jej imieniu. Czy problem z nieregularna miesiaczka (22lata miesiaczka mniej wiecej co 2 miesiace). Nieregularna miesiaczke mam od kad pamietam czy przez to moga mi nie rosnac piersi? bo mam bardzo male miseczka zaledwie "a" mam 170cm i waze 57 kg. u mnie w rodzinie wszyscy maja ogromne cycuszki( mama,babcia, ciotki) mam wykonac badania:prolaktyna,FSH,estradiol,progesteron, testosteron, DHEA. Gdy rozwiaze sie problem nieregularnej miesiaczki i bede musiala przyjmowac jakies hormony zeby ja uregulowac jest szansa ze urosna? czy nie bardzo?
  2. aha i zapomnialem dodac ze psychiatra kazal jej jeszcze udac sie do ginekologa zeby mial pod kontrola jej hormony. Czyli ta nieregularna miesiaczka musi tez miec cos na rzeczy
  3. Witam od jakiegos czasu mojakolezanka miewa stany lekowe. Poszla do psychiatry ten jej jednak powiedzial ze ma zbadac tarczyce i zapytal czy ma regularna miesiaczke ( miesiaczke ma mniej wiecej co 2 miesiace) przypisal jej na ten czas slabe tabletki przeciwlekowe depresyjne dokladnie nie wiem. Poszla wiedz zrobic badania tsh wyszlo ze ma niedoczynnosci tarczycy. Bierze tabletki teraz czuje sie juz o wiele lepiej ale jeszcze nie super. Teraz ma zrobic badania hormonalne zzzwiazku z ta nieregularna miesiaczka. Moje pytanie to takie czy przez to ze ma ja nieregularnie moze zle sie czuc? byc nerwowa i miewac jeszcze czasami stany lekowe? takie badania ma wykonac : prolaktyna,FSH,estradiol,progesteron, testosteron, DHEA
  4. dziekuje bardzo ;) przejde sie zaraz do szpitala zapytac czy by mi zmierzyli cisnienie bo akurat dzisiaj jest ten gorszy dzien.
  5. Witam Chyba zauwazylem z jakiego powod robi mi sie slabo. Przy niskim cisnieniu atmosferycznym zawsze jestem bardzo slaby, tak jakbym mial zaraz zemdlec a cisnienie mam dobre zawsze jest okolo RR 126/89 takze co moze byc tego powodem? Nie posiadam niestety wlasnego ciśnieniomierza takze nie sprawdzam sobie cisnienia akurat w ten dzien kiedy jestem slaby. i jeszcze jedno pytanie wiecie moze jak obnizyc puls bo zawsze mam w granicach 98-102 chcialbym zeby byl troche nizszy. Zaczac cwiczyc? to pomoze
  6. Witam w piatek mialem zrobic badania kontrolne TSH. 4 miesiace temu mialem nieco za wysokie około 6,8 dzisiaj odebralem wyniki i jest 2,6 (nie pamietam dokladnie) wizyte u endokrynologa mam dopiero za tydzien we wtorek. Przyjmowac dalej leki i poczekac do wtorku co powie lekarz czy przerwac ? chyba przez ten tydzien tak duzo mi nie spadnie TSH?
  7. tez bym ci odradzil suszenia i prostowania. Moja znajoma jakies 4 lata wstecz baaardzo zniszczyla sobie wlosy przez rozjasnianie. Rozjasniala sama w domu na drugi dzien poszla do fryzjera,tez jej rozjasnial ona glupia na 3 dzien znowu rozjasniala i wlosy jej sie spalily, wypadaly garsciami, byly takie jakby z gumy. Byla zalamana. Przez te 4 lata nic z nimi nie robila zero farbowania, prostowania, suszenia tylko ostra jazda z odzywkami i roznymi suplementami .Dzisiaj ma wlosy blyszczace i do bioder. Zamiast sie cieszyc to teraz wymysla ze ma za rzadkie ;) ahh te baby ... ;)
  8. mysle ze nie tak duzo z 10 papierosow dziennie. Paczka mi starcza na dwa dni. Bylem z tym u lekarza to teraz przepisala mi tabletki na uspokojenie i jak mi one nie pomoga to mam sie do niej udac po raz kolejny i bedziemy myslec ale one jednak nie pomagaja w ogole. Dodam jeszcze ze mam niedoczynnosc tarczycy moze w tym tkwi problem ...
  9. Witam mam male pytanie pale nalogowo juz z 6-7 lat ale ostatnio caly czas robi mi sie slabo po zaleniu papierosa. Czasami musze sie od razu polozyc bo mysle ze zaraz zemdleje. mialem robione przeswietlenie pluc ale jest wszystko w porzadku, EKG, echo serca takze takze co moze byc tego powodem. Chcialbym rzucic to g**** ale jednak to nie jest takie proste no ale chyba bede musial sie wziasc w garsc i znowu sprobowac
  10. Witam;) Chcialbym sie poradzis od jakis 2 miiesiecy miewam takie objawy: ucisk w skroniach, czasami bol jest jednostrony, promieniujacy od oka, ucha, policzka. Nudnosci, brak apetytu (malo jem a nie chudne), mdlosci, ogolnie zle samopoczucie wszystko mnie drazni co moze byc tego powodem?
  11. Witam;) mam male pytanko( bys moze glupie) czy sa jakies badania po ktorych mozna sprawdzic czy nie ma sie za duzo meskich hormonow? Moja kolezanka ma problem typu: zwiększonym owłosieniem, ,zaburzeniem miesiączkowania ma 23 lata a do dzisiaj nie ma regularnej misiaczki, Czy istnieja takie badania? jak tak to jakie?
  12. mialem podobne objawy. Zrobilem badania tsh i okazalo sie ze mam niedoczynnosc tarczycy. Udaj sie do lekarza rodzinnego ;)
  13. moze kurzajka? mialek kiedys cos podobnego, podobnej wielkosci ale na pięcie. Poszedlem do dermatologa i okazalo sie ze to kurzajka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...