Skocz do zawartości
Forum

ines666

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia ines666

0

Reputacja

  1. Hej. Może spróbujcie kąpieli w soli jodowo-bromowej.. Mi pomogła na bóle stawów. Nie wiem jak poradzi sobie z bólami spowodowanymi kontuzjami, ale warto spróbować.
  2. Polecam bieganie albo ćwiczenia na hoola-hopie z lekko ugiętymi nogami. Też miałam problem dość obfitych ud. Pozbyłam się tego e 2 miesiące, chudnąc przy tym 5 kg.. Także mogę potwierdzić, że te ćwiczenia skutkują. Tylko uważaj na początkowe zakwasy - kąp się w soli jodowo-bromowej, fajnie regeneruje mięśnie. Powodzenia!
  3. Dzień dobry, może ktoś mógłby mi pomóc? trenuję biegi, za 3 tyg mam zawody i muszę codziennie ćwiczyć. Niestety mam bóle stawów, bo przeciążają mi się kolana. Czy znacie może jakiś dobry środek, który te bóle zlikwiduje? Słyszałam o kąpielach w soli bocheńskiej, podobno bardzo pomagają, tak słyszałam. Czy ktoś to praktykował?
  4. Cześć! Mieszkam w Krakowie i już od dawna noszę się z zamiarem poddania się serii zabiegów mezoterapii igłowej. Wiadomo, że skoro już płacę, to chciałabym, żeby było to dobrze wykonane. Jakie polecacie gabinety? Słyszałam od kogoś pozytywną opinię na temat salonu Dermique, czy może któraś z Was sobie coś tam robiła?:) Bardzo proszę o opinie.
  5. Annqq, a jakim konkretnie olejkiem? O wiesz, kosmetyków jest do wyboru, do koloru.. Ja już się powoli załamuję.. mam wrażenie, że stosowałam już na trądzik wszystko. Znajoma mi poleca produkty z Melaleuca czy jakoś tak. Znasz je może? Nie wiem, czy zaufać kolejnemu produktowi. Mówi mi, że działa świetnie, ale wolę się jeszcze kogoś doradzić.
  6. ines666

    Pocenie nóg

    Nie wiem, mi jakoś zwykłe dezodoranty nie chcą pomagać;/ A bardzo nie podoba mi się ten problem. Koleżanka stosuje ten Proftin, o którym piszecie i mówi, że super pomaga. Hmm może coś rzeczywiście w tym jest.. Chyba popędzę jutro do apteki. W nim moja ostatnia nadzieja.
  7. Ja proponuję, żebyś zaczęła biegać. 3-4 razy w tygodniu w wolniejszym tempie, przez około 2 miesiące na pewno wyraźnie Ci pomoże. Ważne jest, żeby Twoje treningi były regularne i żebyś nie zniechęcała się, jeśli po 2 tygodniach waga nie zmieni się jakoś znacznie. Odchudzanie to jest cały proces, który wymaga czasu. Jeśli do tej pory prowadziłaś raczej bierny tryb życia, to musisz być przygotowana na to, że kondycja nie będzie rewelacyjna i przynajmniej na początku, pewnie będą Ci dokuczały zakwasy. Ale i na to są środki - możesz np. kupić sobie w aptece sól do kąpieli Salco, działa superowo na zakwasy i na obciążone, bolące stawy, co też może się pojawić po pewnym czasie prowadzenia intensywnych treningów. Mi pomogła bardzo, gdy sama cierpiałam na bóle kolan. Powodzenia w walce ze zbędnymi kilogramami!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...