Skocz do zawartości
Forum

ewela1187

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    UK

Osiągnięcia ewela1187

0

Reputacja

  1. Witam !! Od 5 tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne Micronor bo karmie piersią i niestety strasznie zaczęły wypadać mi włosy :( Co mogę z tym zrobić ??? Macie jakieś opinie na ten temat ?
  2. Hej :) Wczoraj miałam wizytę w szpitalu no i jutro na 9 rano na wywołanie ... fakt po wczorajszym badaniu mam cały dzień bóle brzucha, niby skurcze ale nie regularne ... jak w nocy nic się nie zacznie to rozpoczęcie porodu jutro 9:15 .. Już nie mogę się doczekać :) Pozdrawiam Forumowiczki :)
  3. Hej jestem tydzień po terminie i chciałabym pomóc dzidzusiowi przyjść na świat ... macie jakieś sprawdzone pomysły???
  4. Cieszę się że wszystko jest OK :) Pozdrawiam i Zdrówka Życzę :)
  5. Właśnie, tu w UK(bo też tu mieszkam) lekarze na wszystko przepisują paracetamol :( cokolwiek by człowieka nie bolało to brać paracetamol... trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie i gratuluję czwartego dzieciątka :) Ja jestem w 36 tyg. z pierwszym i mam nadzieję że też dorobię się takiej kochanej gromadki ... pozdrawiam i ściskam cieplutko :) wszystko będzie dobrze :)
  6. Witam !!! Byłam na konsultacji z lekarzem , po wejściu do gabinetu, nawet nie zdążyłam przedstawić dolegliwości a lekarz wystawił diagnozę że to napewno żołądek uciska mi na serce i dlatego mam takie dolegliwości, stwierdził również że EKG jest nie potrzebne ale jeśli bardzo chcę to on może zrobić. Oczywiście powiedziałam że chcę tego badania bo po co bym przychodziła jak bym nie chciała, a gdyby to było od żołądka to dolegliwości byłyby zaraz po jedzeniu a ja to mam przy wysiłku a nie po przejedzeniu !!! Normalnie PARODIA !!! Diagnoza, EKG w porządku, wszystko OK , i nie jeść za dużo!(Przy czym dodam że przez całą ciążę przytyłam niecałe 10 kg) Doszłam do wniosku że jak będę w szpitalu to powiem że miałam takie dolegliwości. Pozdrawiam
  7. A przed ciążą nie chorowałam na serce, mam tylko niedoczynność tarczycy ale cały czas biorę leki i z wyników jest wszystko ok pod tym względem.
  8. Witam ! Byłam u lekarza i na wtorek mam EKG , ciśnienie mam w porządku. Ale niekiedy czuję takie napływy gorąca na twarz ... lekarka stwierdziła że jak coś mi się bedzie działo podczas porodu to napewno zawołają lekarza, tylko zastanawia mnie co jeśli dziecko będzie w kanale rodnym a ja dalej nie będę mogła przeć, pokićkane to wszystko!!! Szkoda że żaden lekarz się nie wypowiedział:(
  9. Witam ! Jestem w 35 tyg ciąży , mam pewne obawy! Podczas większego wysiłku(nie zawsze) czuję tak jakby kłucie , lub skurcz w okolicy serca ... np . ostatnio w nocy nie chciałam się kręcić by malec sie nie obudził i podciągłam się do góry rękoma za barierkę za łóżkiem , bo zsunęłam się z poduszki i poczułam ten ucisk/kłucie,tak samo schylając się po przedmiot z podłogi poczułam ten ucisk, przebywam za granicą a konkretnie UK i nie wiem co powie mi lekarz bo tu prawie na wszystko przepisują P********** lub mówią że to normalne, mam ustaloną wizytę u lekarza na czwartek, bo rozmawiałam już dziś z moją położną, ale chciałam polecić się polskiego lekarza....przewidywany jest poród naturalny więc nie wiem co się stanie jeśli podczas parcia , przy wysiłku będę mieć te same dolegliwości ... wiem że podczas ciąży serce matki jest obciążone ale czy to normalne ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...