Skocz do zawartości
Forum

Blondyna2003

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    nie wazne

Osiągnięcia Blondyna2003

0

Reputacja

  1. tak miałam jest w porządku - 2,43 mlU/l. Jedyne nieprawidłowości jakie mam we krwi to w rozmazie NEU%- 80,9 oraz LYM%- 10,1 . reszta jest na granicach normy oraz OB mam 15.5. Biorę już tabletki ale nic nie pomagają . Dziekuje za odpowiedź .
  2. Witam Mam 17 lat i od miesiąca mniej więcej jestem senna przy odpowiednich godz snu, zmęczona nawet swierzo po obudzeniu się w dodatku ostatnio mam ciagły ucisk w klatce piersiowej oraz bladośc skóry i wybroczyny na skórze które piecza i swędzą. Dodam tez ze w kwietniu byłam w szpitalu z podejrzeniem nadcisnienia ale nic nie stwierdzono. W dodatku od okoła dwóch tygodni bardzo modno wypadają mi włosy i w lipcu byłam już chyba ze cztery razy przeziębiona lub miałam anginę ale to u mnie bardzo rzadkie gdyż nie chorowałam wg na nic od trzech lat a od kwietnia mój stan jest coraz gorszy a lekarze w tutejszym szpitalu mówią ze wyniki są prawidłowe. co mam robić ostatnio nie mam siły wstać z łóżka i jeszcze mam napadowy ból głowy :( dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
  3. Witam. Mam 17 lat, od 3 miesięcy zauważyłam ze mam sine,zimne spuchnięte stopy i dłonie, często mi też drętwiją, mam też uciski w klatce piersiowej utrudniające mi oddychanie, oraz rzadki ale ból w klatce podobny do uczucia kolki tylko że po lewej stronie na wyskosci piersi. poszłam do lekarza rodzinnego on skierował mnie na badania krwi,moczu, rtg klatki, ekg serca, holter ciśnieniowy, uzg jamy brzusznej , wyniki są poprawne ale w rtg wyszło ze mam powiekszony prawy przedsinek a juz w ekg wyszło wszystko ok.. we krwi mam tylko powiekszone żelazo bo 296,95 uq/dl i wszysko w normnie więc powiedzieli ze jestem przewrazliwona i nic mi nie jest nie dostała leków ani nic.. z kazdym dniem czuje sie gorzej dostałam kaszel co prawda rzadki ale jest suchy i męczący.. tak to nie chorowałam od 9 lat nawet na głupią grype byłam okazem zdrowia. tylko w tym roku co mnie dziwi średnio raz na miesiac byłam chora albo na grype albo przeziębienie albo angina ... nie wiem co mam robić .. z góry dziękkuje za odpowiedzi.
  4. Hej pppppp :) Robert nadal nie odpuszcza, pisze mi sms, dzwoni uśmiecha się do mnie jak mnie widzi, ale ja na to już nie reaguje, byłam w szpitalu przez dwa tygodnie, tam poznałam chłopka Pawła, ma 19 lat zaczynamy się poznawac, zobaczymy co z tego będzie. Ale jeszcze są chwile zwątpienia i wahania się , gdzieś tam przemawia do mnie nić ciekawości. Ale rozum mi mówi ze dobrze czynie..
  5. hej.. Właśnie wróciłam z spotkania z nim. Wyjaśniłam mu że nie mogę, nie chce wejść z nim w kontakty intymne. on po chwili ciszy powiedział że szkoda i że będzie na mnie czekał. Aż moze zmienię decyzję, i nie będzie naciskał. Przytulił i ucałował mnie na dowidzenia. Napisał mi póżniej sms-a że czeka na nasze następne spotkanie i pozdrawia mnie... Niestety nie zerwę z nim kontaktu całkowicie, bo musiała bym otoczenie. NAszę następne spotkanie będzie w weekend majowy bo wyjeżdzam z moją grupą i on jest naszym instruktorem... nie wiem jak to mam ocenić...
  6. -pppppp.. Bardzo dziękuje za porade właśnie tego potrzebowałam aby ktoś to ocenił bez emocji i tak na chłodno.. Tak, gdzieś w głowie właśnie mam takie myśli jak Ty.. Dziękuje za życzenia.. Co do urodzin to niestety nie udało się nie myśleć o tym Panie.. Ale Twoja opinia i bardzo pomogła. Postąpie zgodnie z Twoją radą,choć to jest bardzo trudne, własnie z racji tego że jestem młodą osobą i ciekawią mnie takie właśnie przeżycia. ale nic na siłę a jednak czuje ze bym zrobiła to wbrew swojego sumienia.. pozdrawiam.. Napisze za jakiś czas jak mi się udało..
  7. hejka mam problem jutro kończę 17 lat ale to nie ważne, w grudniu 2012 poznałam faceta ok 40 lat, który zaczął mnie podrywać i tak nasza znajomośc się rozrosła. on ma żone( jest w seperacji od 2,5 r) i syna ok 8 lat.. Nidgy nie ukrywał że mu się podobam i często wspominał że chce mnie pieścić i wg.. Ja osobiście czuję do niego pociąg, jestem ciekawa jak to by z nim mi było.. ale też mam dużo obaw co do tego "romansu" , nie wiem czy to naprawde, bedzie tylko seks bez zobowiązań.. Proszę pomóżcie.. nie wiem co robić..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...