Skocz do zawartości
Forum

Anna12346

Użytkownik
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Krakow

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Anna12346

0

Reputacja

  1. No skoro pozwoliłas na takie dzialanie to niestety musisz się liczyc z konsekwencjami
  2. Zrob test. Ciaza jest bardzo mozliwa skoro skonczyl w Tobie
  3. przy krótkich cyklach jest to możliwe
  4. a jaka jest cena tego komputera ? i gdzie mozna je kupic ?
  5. Witam, Mam do Was pytanie czy któras z Was stosuje naturalne metody ? powiem szczerze ze chcialabym zrezygnowac z antykoncepcji jednak narazie brak mi samodyscypliny do mierzenia temperatury i robienia wykresów.. czy któras z Was stosuje metode Blingsa ? czy wystarczy mierzyc temepreature i obesrwowac sluz przez kilka cykli czy jest to konieczne caly czas ? Jakie naturalne metody Wy stosujecie ?
  6. cześć :) Macie może jeszcze jakieś pomysły na piosenki na pierwszy taniec ?
  7. Witam, może ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc.. od zawsze nie lubię chodzić do lekarzy i nie znoszę badań... a dostałam skierowanie na badania wstępne do pracy w zawodzie księgowa.. czego mogę się spodziewać ? jakieś badania typu krew/mocz ? oraz co jeśli np. wykryją u mnie wadę wzroku czy mogę nie dostać zezwolenia na tego typu pracę ? proszę o pomoc..
  8. Mam pewien problem moje cykle są dosyć długie 32-35 dni dwa miesiące temu współżyłam z chłopakiem, ale wtedy dostałam okres był on może nie co mniej obfity niż zawsze ale trwał 3-4 dni w tym miesiącu okres się spóźnia już kilka dni.. dodam, że byłam chora i przyjmowałam antybiotyk oraz inne leki na przeziebiebie syropy przeciwkaszlowe itp.. czy jest możliwe jednak że to może być ciąża ? nie wiem co mam o tym mysleć.. ale wtedy gumka ani się nie zsunęła ani nię pękła
  9. hmm ja tez nie wiedzialam co robic po liceum i w koncu poszlam na studia wybralam zarzadzanie bo dawalo dwojakie mozliwosci moglam na drugiem roku wybrac czy bardziej ide w rachunkowosc czy bardziej w strone teoretyczna pierwszy rok byl ogolny i pozwolil mi na rozpoznanie sie z tematem.. wybralam rachunkowosc bo myslalam ze to lepsza perspektywa z poczatku bylo ciezko ale pozniej zaczelo mnie to krecic :D mowisz ze chcesz isc do szkoly policealnej po ktorej znajdziesz prace zastanow sie dobrze co chcesz wybrac bo jesli chcesz jakas administracje itp moim zdaniem nie ma sensu lepiej zainwestuj w cos bardziej praktycznego moze kosmetyczka fryzjerka bardzo fajny zawod farmacja czy kucharz. Bhp czy wlasnie administracja sa fajne jako uzupelnienie gdy masz juz jakis fach w reku ale to oczywiscie moim zdaniem moze napisz jakie przedmioty ida Ci lepiej czy hamn czy scisly.. i sie nie przejmuj dla mnie to bardzo normalne tak na prawde dopiero w trakcie studiow przekonalam sie co chce robic i dlatego ciagnelam dwa kierunki jeden dziennie drugi zaocznie
  10. prawdopodobienstwo jest znikome wrecz nierealne
  11. moim zdaniem test juz wykazałby ciążę
  12. moim zdaniem powinnas zrezygnowac... wiem jak to brzmi ale skoro on teraz nie potrafi nad soba zapanowac co bedzie dalej ? czy na prawde musi dojsc do powazniejszego nieszczescia? rozumiem trudne dziecinstwo ale wiele osob podejrzewam wychowywalo sie w takich badz jeszcze gorszych warunkach i uwierz mi dzis sa porzadnymi ludzmi.. zadaj sobie pytanie jak Ty dalej widzisz przyszlosc tego zwiazku ? czy chcesz byc tak traktowana ? a co jesli kiedys on uderzy zbyt mocno ? dalej wybaczysz ? nie daj sobie wmowic ze jego zachowanie to Twoja wina ... on potrzebuje pomocy ewidentnie nie panuje nad wlasnymi uczuciami.. sproboj z nim pogadac moze jakas terapia u psychologa ? ja na Twoim miejscu jezeli nic sie nie zmieni nie brnelabym w to.. czy widzisz go w ogole w przyszlosci jako swojego meza? czy kiedys ojca ? a co jesli z czasem bedzie bil, czy gnebil psychicznie a to jest jeszcze duzo gorsze wasze dzieci? czy na prawde chcesz zeby tak wygladalo Twojje zycie..
  13. a ja Ci powiem tak sproboj zapisac sie na silownie :) jak dla mnie to jest mega sprawa bo nie dosc ze zawsze mozesz kogos poznac to jeszcze zmeczenie i endorfiny zrobia swoje.. wyjdz do ludzi do klubu a masz jeszcze kontakt z kolegami z akademika ? wyskoczcie nawet na glupie piwo. Nie mozesz myslec tak, że to co robisz jest bledne. kazdy co dziennie podejuje jakies decyzje raz lepsze raz gorsze ale ucz sie na bledach. pomysl co sprawia Ci radosc ? moze wyjedz gdzies do innego miasta wyrwij sie nawet z siostra.. jezeli z rodzicami masz ciezka sytuacje to walcz o rodzenstwo..
  14. Ja mysle, ze zerwalas z bylym facetem bo w chwili gdy bylo miedzy Wami zle pojawil sie ktos.. kto potrafil Cie oczarowac. Bylam mozna powiedziec w identycznej sytuacji chodzilam z chlopakiem okolo 4 lat rowniez studiuje tak jak i Ty w pewnym momecie tez zaczelo mi przeszkadzac to ze nie jest oczytany inteligentny ze calkowicie sie od siebie roznimy.. doslownie wszystko mnie w nim denerwowalo nawet to ze mowil cos bezsensu, to jak sie ubieral.. doslownie wszystko.. i tak w tym momencie pojawil sie chlopak, którego znalam juz wczesniej ale jakos nie bylo nam po drodze oczarowal mnie soba tym jaki jest dosc czesto wpadlismy sie siebie dzwonilismy i pisalismy do siebie...myslalam juz o rozstaniu i powiem szczerze cale szczescie ze moja przyjaciolka wylala mi na glowe kucel zimnej wody i sie opamietalam.. nie zerwalam z nim wrecz przeciwnie jestem z nim do tej pory i za rok bierzemy slub.. chwila w ktorej przyszlo to zwatpienie to po prostu staz zwiazku jak wiadomo milosc ma swoje rozne etapy i chwile zwatpienia.. ale najwazniejsze szczerosc i rozmowa bez tego nic sie nie uda... Ty szukalas "idealnego " faceta tj ja.. ale jak wiadomo idealow nie ma..
  15. Witajcie, od pewnego czasu mam pewiem problem.. czuje sie praktycznie cały czas glodna! rano jem ok 8 godz kanapke i do poludnia ok 12 jest spoko pozniej obiad i po poludniu moglabym jesc niemalze co chwile.. zjem obiad i za godzine znow jestem glodna.. najgorsze jest to ze ostatnio mam niemal manie na slodycze praktycznie co dziennie musze zjesc cos slodkiego.. wsumie chyba zawsze mialam problem ze slodyczami ale teraz wiem ze jem ich za duzo potrafie w ciagu 1 dnia zjesc cala tabliczke czekolady... nie wiem juz jak moge z tym walczyc.. slyszalam ze chrom pomaga ale on tez nie jest do konca zdrowy bardzo prosze Was o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...