Skocz do zawartości
Forum

ala661

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Katowice

Osiągnięcia ala661

0

Reputacja

  1. Ja z kurczaka robię również roladki, w tym celu kupuję filet z piersi z kurczak lekko je rozbijam tłuczkiem, a następnie zawijam w nie różne farsze, a to szpinak, a to jarmuż, czasami i drobno pokrojony boczek trochę metki i drobno pokrojonej cebuli, przedtem płat smaruję musztardą, solę i pieprzę i wszystko zawijam. Powstały z tych roladek sos zabielam śmietaną, odrobiną mąki i wychodzi super danie obiadowe. ja podaje to z kluskami śląskimi i z biała kapustą gotowaną przyrządzoną na słodko kwaśną.
  2. Jak już słyszałeś coś nie coś o tych ziołach, to przynajmniej mogłeś coś napisać, a może znasz kogoś kto je stosował i był z ich działania zadowolony?
  3. Jestem osobą z nadwagą, próbowałam różnych diet, ale niestety nie wytrwałam. Rok temu w ciągu trzech miesięcy udało mi się zrzucić 7 kg, ale gdy nadeszły święta wszystko poszło na marne, znowu przytyłam, bo nie mogłam sobie odmówić tych wszystkich smakołyków i to trwa do dzisiaj z małymi przerwami, kiedy udaje mi się nie podjadać, nie słodzić i tak w koło. Teraz dowiedziałam się, że jest coś takiego jak zioła tybetańskie, które pozwalają szybko i skutecznie schudnąć, dlatego chciałabym się dowiedzieć coś na ten temat, czy ktoś stosował te zioła i czy faktycznie są takie skuteczne? Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...