Pytania do specjalistów

Pomoc W tym miejscu publikowane będą pytania wraz z odpowiedziami lekarzy i specjalistów.
X

Na Twoje pytanie czekają setki specjalistów!

Pytanie zadane:

Ucisk w dole biodrowym, wzdęcia, zgaga i ból pod mostkiem

Witam. Od 2-3 miesięcy czuję jakiś dziwny ucisk w lewym dole biodrowym/pachwinie - uczucie mniej więcej takie jak przy założonych ciasnych majtkach i do tego ciasne spodnie. Ręcznie nic tam nie wyczułem ale czuje to jakby "od środka". Dodatkowo często mam wzdęcia i od czasu do czasu (rzadko) zgagę. Dziś jednak się wystraszyłem gdyż kilkanaście razy poczułem ból pod mostkiem, który trwał kilka sekund i powtarzał się co kilka minut. Proszę o poradę, co to może być.

Odpowiedź udzielona:

Witam! Opisane objawy mogą być spowodowane toczącym się w obrębie jelita grubego stanem zapalnym lub nawet chorobą nowotworową. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi dokładne badanie i pokieruje dalszą diagnostyką.

Podziękuj

Podobne pytania

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij