Pytania do specjalistów

Pomoc W tym miejscu publikowane będą pytania wraz z odpowiedziami lekarzy i specjalistów.
X

Na Twoje pytanie czekają setki specjalistów!

Pytanie zadane:

Wykręcenie ręki a opuchlizna

Witam! Mam taki problem mianowicie na treningu (boks) została mi wykręcona ręka w sposób bardzo bolesny , odczuwałam ból ale uważałam że mi przejdzie. Następnego dnia wieczorem pojawiła się opuchlizna i bardzo silny ból. Pojechałam na prześwietlenie ale chirurg stwierdził że nie ma złamania ani nic. Jednak bark bardzo mnie boli aż do łopatki i drętwieje mi ręka. Nie wiem co mam robić bo ból jest nie do zniesienia , nie mogę nawet swobodnie podnieść ręki do góry. Co może być przyczyną?

Odpowiedź udzielona:

Witam serdecznie. Jeżeli chirurg nie stwierdził złamania, możliwe iż doszło do nadwyrężenia i nadciągnięcia mięśni w obrębie stawu barkowego. Takie dolegliwości powinny z czasem ustąpić, nie mniej jednak może to potrwać 2-3 miesiące.

Podziękuj

Podobne pytania

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij