Pytania do specjalistów

Pomoc W tym miejscu publikowane będą pytania wraz z odpowiedziami lekarzy i specjalistów.
X

Na Twoje pytanie czekają setki specjalistów!

Pytanie zadane:

Napadowe bóle pleców promieniujące do brzucha

Witam. Od paru lat , raz na pół roku, czasami 2 razy w mesiacu zaczynaja mnie lekko bolec plecy, w odcinku lędzwiowym. Po paru minutach ból staje sie tak silny, że jest nie do wytrzymania, czasami nawet płacze z bólu, przechodzi on na tym samym poziomie w strone brzucha . Trwa to tak ok 5 min, ale ból jest silny, a po 5 min przechodzi jakby wogóle mnie nie bolało. Jaka moze byc przyczyna bólu. Do jakiego lekarza mam z tym iść ? Dziekuje za odp.

Odpowiedź udzielona:

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, w tym urologiczne, gastrologiczne czy też neurologiczne. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka tj. podstawowe badania laboratoryjne oraz RTG kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Proszę zatem zgłosić się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada oraz zleci badania dodatkowe. Umożliwi to postawienie właściwej diagnozy oraz wdrożenie właściwego leczenia.

Podziękuj

Podobne pytania

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij