Pytania do specjalistów

Pomoc W tym miejscu publikowane będą pytania wraz z odpowiedziami lekarzy i specjalistów.
X

Na Twoje pytanie czekają setki specjalistów!

Pytanie zadane:

Śmierć w skutek raka płuc z przerzutami

Witam
Moja mama przy raku płuc z przerzutami, po leczeniu radioterapia i chemioterapia w stanie dobrym trafila na odzdzial paliatywny w celu podania kroplówek na wzmocnienie...( nie mogła spac) Po tomografie wyszedl obrzek mózgu, podano kroplówki aby go zniwelowac. Po 3 dniach mamie przy bardzo niskim cisnieniu podano czopek. Z toalety juz ja wyniesiono z sina twarzą, szyją i uchem oraz zakrwionym okiem. Po 2 dniach zmarła w wyniku niewydolności oddechowej. Czy aby wszystko zrobiono dobrze?

Odpowiedź udzielona:

Witam!
Stan chorego w przypadku nowotworu złośliwego z odległymi przerzutami może pogorszyć się bardzo szybko. Proszę pamiętać, że leczenie paliatywne ma na celu poprawić jakość życia chorego, ale nie usuwa przyczyny choroby. Współczesna medycyna nie potrafi wyleczyć z nowotworu złośliwego płuc z odległymi przerzutami.
Nie mogę powiedzieć czy postępowanie w szpitalu było słuszne, ponieważ nie podaje Pan/Pani jakie leki zostały zastosowane, ale wydaje się, że nic więcej w tej sytuacji nie można było zrobić.

Podziękuj
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij