Pytania do specjalistów

Pomoc W tym miejscu publikowane będą pytania wraz z odpowiedziami lekarzy i specjalistów.
X

Na Twoje pytanie czekają setki specjalistów!

Pytanie zadane:

Guzek na piszczeli

Jakieś 2 tyg temu wyczułam na piszczeli guzka, ma on wielkość ok 2x3,5 cm ułożony jest w szerz. Znajduje się mniej więcej tutaj: http://i43.tinypic.com/2wfrcav.jpg nie jest bolesny, nie jest także widoczny gołym okiem. Dopiero po dotyku. W dotyku twardy. Po naciśnięciu można wyczuć zgrubienie o konsystencji kości. Bardzo Lekko ruchome. Nie mam żadnych dolegliwości bólowych, 10 temu nabiłam sobie siniaka na tej nodze przez okropne uderzenie Nie wiem, czy narośl miałam wcześniej. Co to może być?

Odpowiedź udzielona:

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie stwierdzić czym jest opisana zmiana. Teoretycznie jak najbardziej może być ona jednak skutkiem urazu. Wskazane jest wykonanie RTG opisanej okolicy - w celu uzyskania skierowania proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Następnie być może wskazana będzie konsultacja ortopedyczna.

Podziękuj
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij