Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na pozbycie się cellulitu


Gość ewelinaxg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Moim największym kompleksem jest cellulitis na udach i pośladkach. Jestem szczupła osobą, nie mam problemów z nadwagą. Niestety na ciele mam ogromną skórkę pomarańczową. Myślę, że to kwestia dziedziczna. Moja babcia i mama też borykały się z cellulitiem. Mam dość. Przecież nie rozbiorę się na basenie i na plaży. Piłam herbatki - nie pomagały. Robiłam pompki - nie pomagały.

Może znacie jakieś ćwiczenia na cellulit? Proszę odpiszcie!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja też mam ten sam problem. Brzydka pomarańczowa skórka na udach i pośladkach. Ostatnio zaczęłam robić ćwiczenia na mięśnie pośladków i ud. Z dużym zadowoleniem stwierdzam, że mój cellulitis zanika. Na mięśnie pośladków robię bardzo proste ćwiczenia. Moja praca zmusza mnie do prowadzenia siedzącego trybu życia. siedząc na krześle napinam pośladki. i tak przez kilka godzin. Ćwiczenie super, praktycznie niewidoczne, za to efektywne. Na uda z kolei robię przysiady. Polecam gorąco i życzę wytrwałości.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie ćwiczenia na uda są dobre na cellulit. Ja robię przysiady i ćwiczenia aerobowe oraz biegam raz w tygodniu. Jednak według mnie same ćwiczenia nie wystarczą. Żeby pozbyć się cellulitu, trzeba codziennie masować uda i pośladki, wcierając balsam (nie musi być jakiś specjalny antycellulitowy, wystarczy zwykły balsam nawiżający) i robić peeling. Można też wcierać olejki na cellulit domowej roboty. Jak ktoś będzie zainteresowany podam przepis:)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Na walkę z cellulitem dobre są ćwiczenia aerobowe, a takie właśnie możesz wykonywać na orbitreku. Wspomaga spalanie tłuszczu, a przy tym poprawia krążenie, dołóż to tego regularność i masaże, a znienawidzona przez Ciebie skórka pomarańczowa zacznie znikać! Poza tym orbitrek zadba o kompleksowy trening, również na górne partie mięśni, więc nie będzie musiała martwić się o nieproporcjonalność w umięśnieniu.

Ekspert sklepu ABCfitnesswww.abcfitness.pl

Odnośnik do komentarza

W walce z cellulitem bardzo pomogły mi zabiegi urządzeniem VelaShape III. Przy zabiegu wykorzystywana jest fala radiowa i podczerwień które poprzez podgrzanie włókien kolagenowych świetnie pojedrniają skórę jak również vacum, czyli delikatny drenaż limfatyczny który pozwala przetrenować zastała limfy i pobudzić skórę do pracy. Zabieg wykonuje regularnie w klinice Dr Legrand w Krakowie. Polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Gość kasandra01

~natkak88
na cellulit najlepszym sposobem jest zabieg fala uderzeniową, która likwiduje przyczynę cellulitu - byłam na tym zabiegu w SC Beauty Clinic i zdecydowanie mogę polecić

bardzo dobry zabieg, Celar AWT przyniosła mi spektakularne efekty po serii 6 zabiegów

Odnośnik do komentarza

Póki nie otworzą mojej ulubionej siłowni z rollmasażem -rolletic , to wspomagam się bańką chińską . Wszelkie masaże wymagają dużej regularności ale przynoszą rezultat  do tego trzeba pić pić i pić  wode oczywiście a efekt powinien przyjść po ok 2 tygodniaach . Nie zapomnij też o treningach najlepiej siłowych one cudownie rzeźbią sylwetke . Z kosmetyków polecam Vialise https://vialise.pl/ Na stronie mozesz poczytać sobie o tym kremie, daje bardzo dobre rezultaty.  Daj sobie czasu ,wytrwaj w regularności a efekt przyjdzie .... powodzonka

Odnośnik do komentarza
Gość Millenka

Aktywność fizyczna i dieta pomogą Ci w redukcji tłuszczu, ale nie usuną całkowicie cellulitu. Ja od wczesnych lat młodości borykałam się z problemem cellulitu na udach i pośladkach. W ubiegłym roku zdecydowałam się na endermologię LPG w gabinecie www.gabinetkosmetologicznytychy.pl. Efekty zabiegów przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Skóra w problematycznych miejscach stała się wyraźnie gładsza, elastyczniejsza i bardziej napięta.

Odnośnik do komentarza
Gość Dratwon

Dobre ćwiczenia aczkolwiek nie nastawiajcie się na efekty od razu. Zwykle trzeba ćwiczyć dłuższy czas aby zobaczyć rezultaty ćwiczeń. Co oczywiście nie oznacza, ze nie warto jest ćwiczyć. Bo zdecydowanie warto , szczególnie jeśli chcecie zobaczyć rezultaty już latem.

Oprócz ćwiczeń polecam zabiegi na ciało - endermologię. Daja naprawde świetne rezultaty.

Dobre rezultaty daje też trening ems https://fizjoterapiainfo.pl/treningi-ems-cwicz-efektywnie-w-krotszym-czasie/

Odnośnik do komentarza

Dobra zdrowa dieta, ruch i smarowanie dobrym balsamem - mnie to wystarczyło i skórki pomarańczwej się pozbyłam. Z ćwiczeń to jeżdziłam na rowerze i spacerowałąm. Z diety wykluczyłam cukier. A do smarowania stosowałam i stosuje Balsame Kokosowy Pahwash z masłem Mango. Pomogło i skóra gładka i jędrna :)

Odnośnik do komentarza

Bez stanika wygodniej,nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera, a skóra oddycha. Dodatkowo piersi chyba delikatnie się powiększyły i stały się bardziej jędrne i kształtne. Polecam spróbować,w staniku mięśnie piersiowe się rozleniwiają.

Odnośnik do komentarza

Ćwiczeniami ciężko zbić cellulit. Najlepsze efekty daje wyeliminowanie śmieciowego jedzenia picie dużej ilości czystej wody i do tego sauna. Mam w domu saunę od kilku lat od producenta sauna na wymiar firmy INFRALINE i dopiero po połączeniu tych trzech zabiegów razem pozbyłam się cellulitu choć nigdy nie byłam osobą otyłą cellulit zawsze mnie szpecił . Teraz nareszcie mam spokój z pomarańczową skórką. Świetny , sprawdzony sposób. Dla zainteresowanych podaje adres sprawdzonego producenta: www.infraline.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...