Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na biceps w domu


Gość anita2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem żoną najcudowniejszego męża na świecie, ale niestety ten mój ideał nie ma bicepsów. Oczywiście nie da się namówic na siłownię, więc muszę podsunąć mu jakieś ćwiczenia, które będzie mógł wykonywać w domu. Nie mamy hantli, więc jest mały problem. Ale może jest jakiś inny sposób na seksowne mięśnie? Pomóżcie cierpiącej żonie:)

Odnośnik do komentarza

Jest wiele pomysłów na ćwiczenia w domu. Twój mąż może zacząć od wykonywania pompek. Dzięki temu wzmocnią się jego bicepsy. Pomocny może okazać się także drążek do podciągania, nie zajmuje dużo miejsca i można go powiesić w futrynie drzwi. Dobrym ćwiczeniem jest rozciąganie gum. Od czego twój mąż by nie zaczął, najważniejsze to, aby ćwiczył regularnie. Bez regularności nie ma co liczyć na męskie bicepsy. Życzę Wam powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza

Hej,
Z reguły: nic na siłę. Skoro Twój mąż nie chce ćwiczyć, nie zmusisz go wysyłając na siłownię czy kupując hantlę. Myślę, że możesz wypróbować kobiecych sztuczek. Wystarczy, że mu trochę podgadasz, aby wziął się za siebie. Nie musi przecież wyglądać jak model z okładki. Z tego co wiem, faceci nie lubią ćwiczyć w domu. Możesz zaproponować mu, aby ćwiczył z Tobą. Może w ten sposób przekona się, że rzeźbienie sylwetki wcale nie przynosi negatywnych skutków i wystarczy tylko niewielka mobilizacja.
Powodzenia z mężem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
polecam stary, sprawdzony sposób., może nie przyczyni on się d znacznego wzrostu bicepsów Twojego męża, ale na pewno poprawi ich ogólny wygląd. Polecam skakanie na skakance 15 - 20 minut dziennie. Już po krótkim czasie zobaczysz zmiany na jego ciele. Jeśli natomiast nie macie hantli, to nic prostszego niż napełnić wodą plastykowe butelki np. po coca-coli i na początku ćwiczyć za ich pomocą,
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Z niewolnika nie ma robotnika jak mówi przysłowie, jeśli Twój mąż nie chce ćwiczyć to najprawdopodobniej nie będzie tego robił. Musisz zachęcić go do aktywności fizycznej. Dobrym sposobem są wspólne ćwiczenia, tak by Twój mąż widziała w Tobie wsparcie, dodatkowo może odrobina rywalizacji doda mu sił i chęci do ćwiczeń. To, że nie macie hantli to nie jest problem. Jak mówił Piotr wystarczy napełnić wodą lub piaskiem ( będą cięższe) puste jednakowe butelki po coca coli lub innym napoju.Oto kilka ćwiczeń które może wykonywać Twój mąż w domu.
1.Siadamy na ławce ( może być taboret albo krzesło) okrakiem, do każdej ręki bierzemy hantle. Dłonie mamy zwrócone w stronę tułowia, ręce zwieszone po bokach. Pamiętajmy aby ramiona były przyciśnięte do korpusu. W trakcie opuszczania do dołu, zaczynamy unosić do góry przedramię prawej ręki i kontynuujemy potem ruch wahadłowy.
2. Siadamy na krześle, chociaż można je wykonywać również stojąc. Trzymamy hantle unosząc przedramię w stronę barku, starajmy się aby ruch był harmonijny. Powolutku opuszczamy jedno przedramię i podnosimy drugie.
3. Stoimy prosto, ręce mamy opuszczone. Ćwiczenie polega na tym aby podnosić ramiona z hantlami, wzdłuż boków, do góry. Potem zatrzymujemy się na wysokości ramion i opuszczamy je do dołu.

Odnośnik do komentarza

Witam . Mam 14 lat 185 cm wzrostu i ważę 72 kg . Chciałbym wiedzieć czy jest to odpowiednia masa ciała do mego wzrostu oraz chciałbym wiedzieć jak przybrać trochę postury , masy . Co najlepiej zalecić , żeby przybrać trochę muskulatury ? Z góry dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...