Skocz do zawartości
Forum

Zatrzymywanie wody w organizmie po diecie białkowej


Gość fjgktlnghtnlkg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fjgktlnghtnlkg

Witam mam 14 lat i od jakiś 5 miesięcy męczę się z zatrzymywaniem wody w organizmie. Mój problem polega na tym, że zawsze miałam lekką nadwage dlatego tez się odchudzałam moja dieta była uboga w białko i wtedy pierwszy raz zatrzymała mi się woda postanowiłam wtedy zejść z diety bo i tak wystarczająco dużo schudłam i od tego czasu jem wszystko normalnie, nie przytyłam a rano jak wstaje mam obrzęk na twarzy okropny, w południe schodzi, a na wieczór około godziny 21 znowu się pojawia.. są dni kiedy nie ma wgl obrzęku ale to na prawdę jest rzadkość. Czasem mam tak, że wracam do diety na jakiś tydzień ale wtedy staram się jeść więcej białka i podczas diety jak jem zaledwie 1000 kalorii dziennie obrzęku prawie wgl nie mam choć nadal lekki jest, a gdy kończe diete to od razu moja twarz wygląda jak kula. Co mam zrobić by pozbyć się tego i jakie mogą być przyczyny? Dodam, że do lekarza raczej nie pójde bo mówilam mojej mamie o tym a ona twierdzi, że sobie wymyślam i nie pójdzie ze mną na pewno do lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...