Skocz do zawartości
Forum

Dieta przy chodzeniu na siłownię i mieszkanie w internacie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam pytanie odnośnie diety. Zacząłem trenować bieganie i chodzę na siłownię. Mam rozpisany indywidualny trening przez specjalistę.
Trening wygląda tak na zmianę silka i bieganie. Bieganie zaczynam w poniedziałki. Czyli wychodzi 4 razy bieg i 3 razy silka w tygodniu. Biegam zawsze z samego rana około 7. Silka tak koło 17. Zależy mi na zrzuceniu brzucha ale to nie jest motywacja moich ćwiczeń. Najbardziej mi chodzi o zwiększenie siły oraz osiągnięcie dobrych czasów na 50 m oraz 1 km, dodam że zależy mi na zwiększeniu siły rąk aby się więcej podciągać. Niestety z dietą u mnie nie jest za prosto, mieszkam w internecie mogę w pełni modyfikować kolacje ale obiady muszę jeść takie jakie mi dadzą oczywiście coś potem i tak trzeba zjeść przed silka pytanie co. Śniadania też muszę jeść takie jakie mi dadzą ponieważ jest regulamin że muszę mieć wykupione 100% śniadań ale wiadomo że przed samym biegiem też trzeba zjeść coś co da odpowiednią energię przed biegiem a do szkoły sobie zrobię kanapki. Proszę o pomoc w diecie.
Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

No na śniadanie zawsze wędlina z masłem i chlebem, do tego zawsze jeden z trzech dodatkow:
Serek na chleb, ogórek lub pomidor. W piątki na śniadanie jest bulka słodka do niej miód oraz kilka plasterkow żółtego sera dodatkowo można z dżemem lub białym serkiem do smarowania. Dodam że zawsze można zjeść zupę mleczna a czasem jakieś płatki na mleko.
Teraz obiady. Zupy: grochowka, pieczarkowa, rosół, krupnik, kapusniak, ogórkowa, pomidorowa, jarzynowa oraz barscz litewski to chyba wszystkie zupy. Na drugie zawsze są ziemniaki i do tego coś mięsnego i jakaś surówka. W piątki zawsze zupa bez mięsa i cos słodkiego na drugie np racuchy. Ale się rozpisalem :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...