Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 4 kg w tydzień?


Gość gwiazdeczka84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gwiazdeczka84

Witam, mam 23 lata. Ważę 60kg przy wzroscie 160cm. Nie jestem gruba ale chciałabym zrzucić boczki, brzuszek i zmienić na lepsze wygląd swojej pupy. Błagam potrzebuje szybkiego i skutecznego planu aby osiągnąć cel. Za tydzien wraca z zagranicy mój chłopak i chciałabym do tego czasu poprawić swój wygląd. Mam troszkę słabą przemianę materii :( Pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza

W tydzień zrzucenie tylu kilogramów jest raczej niemożliwe. No chyba, że się mylę. Zacznij po prostu racjonalnie się odchudzać. Zajmie Ci to więcej czasu, niż wyznaczony przez Ciebie tydzień, ale później nie dotknę Cię efekt JOJO, bo tego raczej byś nie chciała... W każdym razie warto zacząć ćwiczyć. Może tak bardzo popularne ćwiczenia z Ewą Chodakowską? :) Skalpel 2 razy w tygodniu, odstawienie smażonych posiłków. Przerzucenie się na gotowanie na parze, albo w systemie wieżowym. Polecam - sama zobaczysz efekty.

Odnośnik do komentarza

To nie jest najlepszy pomysł, co z tego ze teraz będziesz się głodzić, może nawet schudniesz tyle ile chcesz a za 2-3 tygodnie kg wrócą z nawiązką. Nie lepiej zrobić sobie mniej kaloryczne posiłki, dołączyć do tego ćwiczenia i schudnąć powoli ale na stałe? http://dieta-cambridge.pl/program/stopien-3.html Tutaj są fajne przepisy o określonej ilości kalorii, można z nich skorzystać.

Odnośnik do komentarza

raz mi się udało, ale takiej grypy żołądkowej nie życzę nikomu ;) poza tym było to bardziej odwodnienie niż schudnięcie ;)

Dieta Cambridge jest dobra, byłam na niej jakiś czas temu, ale do zgubienia miałam znacznie więcej niż 4 kg.

Odnośnik do komentarza

4kg w tydzień nie dasz rady, nawet jeśli będziesz głodować to spadnie ci tylko woda. A chyba nie o to ci chodzi???
tak jak dziewczyny piszą, lepsza będzie dobra dieta i spadnie ci około kg na tydzień... Na diecie Cambridge tak jest a kilogramy żegnasz na zawsze,

Odnośnik do komentarza

Witam,
W ciągu tygodnia prawidłowo powinno się chudnąć 1 kg. Szybsze tempo utraty wagi może spowodować późniejszy efekt jojo i zniweczenie Twoich wysiłków. Dlatego też lepiej aby proces odchudzania był rozłożony w czasie, wtedy w sposób zdrowy i bezpieczny uda Ci się stracić zbędny kilogramy.
Twoja obecna waga jest prawidłowa, dlatego też proponuję się skupić na ćwiczeniach modelujących problematyczne partię ciała:
1. Skuteczne ćwiczenia na brzuch
2. Ćwiczenia na boczki
3. Ćwiczenia na pośladki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...