Forum Żywienie i fitness

Jak schudnąć 4 kg w tydzień?

~gwiazdeczka84

~gwiazdeczka84

Witam, mam 23 lata. Ważę 60kg przy wzroscie 160cm. Nie jestem gruba ale chciałabym zrzucić boczki, brzuszek i zmienić na lepsze wygląd swojej pupy. Błagam potrzebuje szybkiego i skutecznego planu aby osiągnąć cel. Za tydzien wraca z zagranicy mój chłopak i chciałabym do tego czasu poprawić swój wygląd. Mam troszkę słabą przemianę materii :( Pomóżcie :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Tańcząca wariatka

Tańcząca wariatka

nie schudniesz tyle w tak krótkim okresie, chyba że obetniesz sobie rękę np.
To za dużo tyle to powinno się chudnąć przez miesiąc a nie przez tydzień. Po za tym 4 kg to nie jest jakoś bardzo dużo, nawet nie jestem pewna czy Twój chłopak to zauważy

85040 tanczaca-wariatka Kobieta, 24 lata, Kraków
~Elllena

~Elllena

Za dużo za szybko. Schudniesz 4 kg powiedzmy że nawet Ci się uda po czym przytyjesz drugie tyle....

Laura0

Laura0

W tydzień zrzucenie tylu kilogramów jest raczej niemożliwe. No chyba, że się mylę. Zacznij po prostu racjonalnie się odchudzać. Zajmie Ci to więcej czasu, niż wyznaczony przez Ciebie tydzień, ale później nie dotknę Cię efekt JOJO, bo tego raczej byś nie chciała... W każdym razie warto zacząć ćwiczyć. Może tak bardzo popularne ćwiczenia z Ewą Chodakowską? :) Skalpel 2 razy w tygodniu, odstawienie smażonych posiłków. Przerzucenie się na gotowanie na parze, albo w systemie wieżowym. Polecam - sama zobaczysz efekty.

101950 laura0 Kobieta, 26 lat, Warszawa
~oopsy

~oopsy

To nie jest najlepszy pomysł, co z tego ze teraz będziesz się głodzić, może nawet schudniesz tyle ile chcesz a za 2-3 tygodnie kg wrócą z nawiązką. Nie lepiej zrobić sobie mniej kaloryczne posiłki, dołączyć do tego ćwiczenia i schudnąć powoli ale na stałe? http://dieta-cambridge.pl/program/stopien-3.html Tutaj są fajne przepisy o określonej ilości kalorii, można z nich skorzystać.

Wielka Mi

Wielka Mi

4 kg w tydzień - też bym tak chciała... ale potem to bym miała taki efekt jojo że chyba bym się kompletnie załamała. Nie warto tyle chudnąć w tak krótkim okresie czasu. Lepiej jak te 4kg zrzucisz w 4 tygodnie, wtedy mniejsze prawdopodobieństwo że nie będzie efektu jojo

100915 wielka-mi Mężczyzna, 108 lat, Wszędzie
~Jola89

~Jola89

ćwiczenia plus właściwe odżywianie. Polecam system wieżowy ;)

Tańcząca wariatka

Tańcząca wariatka

nawet jeśli będzie ćwiczyć i trzymać dietę to nie schudnie 4 kg w tydzień, to by oznacząło że musiała by chudnąć 0,5 kg na dzień....

85040 tanczaca-wariatka Kobieta, 24 lata, Kraków
~astralka

~astralka

raz mi się udało, ale takiej grypy żołądkowej nie życzę nikomu ;) poza tym było to bardziej odwodnienie niż schudnięcie ;)

Dieta Cambridge jest dobra, byłam na niej jakiś czas temu, ale do zgubienia miałam znacznie więcej niż 4 kg.

~Olab

~Olab

4kg w tydzień nie dasz rady, nawet jeśli będziesz głodować to spadnie ci tylko woda. A chyba nie o to ci chodzi???
tak jak dziewczyny piszą, lepsza będzie dobra dieta i spadnie ci około kg na tydzień... Na diecie Cambridge tak jest a kilogramy żegnasz na zawsze,

Lady in Red

Lady in Red

4 kg to za dużo .... ja tam od diety Cambrige polecałabym Ci zmianę nawyków żywieniowych i więcej ruchu.

85106 lady-in-red Kobieta, 23 lata, Wejcherowo
Kamila Okulska

Kamila Okulska

Odpowiedź eksperta

Witam,
W ciągu tygodnia prawidłowo powinno się chudnąć 1 kg. Szybsze tempo utraty wagi może spowodować późniejszy efekt jojo i zniweczenie Twoich wysiłków. Dlatego też lepiej aby proces odchudzania był rozłożony w czasie, wtedy w sposób zdrowy i bezpieczny uda Ci się stracić zbędny kilogramy.
Twoja obecna waga jest prawidłowa, dlatego też proponuję się skupić na ćwiczeniach modelujących problematyczne partię ciała:
1. Skuteczne ćwiczenia na brzuch
2. Ćwiczenia na boczki
3. Ćwiczenia na pośladki

25 kamila-okulska Kobieta, 28 lat, Lublin
~astralka

~astralka

Zmiana nawyków żywieniowych, owszem, jest konieczna, ale nie da nam szybkich efektów. Ja szczerze powiem, że właśnie na Diecie Cambridge udało mi się je zmienić, gotowałam zdrowo dla całej rodziny, do dzisiaj nam tak zostało ;)

ada124

ada124

nie da się tak schudnąć, przeciez to sie idzie wtykończyć, nie polecam..

103618 ada124 Kobieta, 24 lata, Zebrzydowice
zosiax92

zosiax92

Musiałabyś przestać jeść, ale jojo gwarantowane. Lepiej powoli ograniczyć jedzenie i trochę poćwiczyć - wtedy to chudnięcie się rozłoży na miesiąc-dwa, ale przynajmniej będzie na stałe. Chyba, że po prostu na odsysanie tłuszczu pójdziesz, ale wtedy Ci będzie skóra lekko zwisać, bo to jednak dużo.

84410 zosiax92 Kobieta, 29 lat, Bełchatów