Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia a biust


Gość Ewlanka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od pewnego czasu myślę, aby zacząć aktywne życie. Chciałabym się więcej ruszać, zwiększyć swoją wytrzymałość oraz wyrzeźbić ciało. Myślę, że nie mam większego problemu z wagą, ważę ok 73-74 kg przy wzroście 185 cm. Jednakże moim głównym problemem jest biust. Podobają mi się moje piersi i ich wielkość. Nie chciałabym aby zmalały. To jest główny powód, dla którego jeszcze nic nie zaczęłam w tym kierunku robić. Czy można to jakoś pogodzić? Zależy mi na tym, gdyż zauważyłam (nie wiem, może nie ma się czym martwić), że od kilku lat przybieram na wadze, w ciągu 5 lat doszło mi 4-5 kg. Męczy mnie to, gdyż jestem młoda (mam 20 lat), nie zmieniłam żywienia i nie chcę aby ta tendencja się utrzymywała, a poza tym marzę o pozbyciu się trochę tłuszczyku :), bo moje ciało to trochę taka galareta bez mięśni :).

Odnośnik do komentarza

Biust przede wszystkim składa się z tkanki tłuszczowej, więc jeśli znacznie zwiększysz swoją aktywność fizyczną i połączysz ją z racjonalnym odżywianiem, nie ma szans, ze piersi nie zmalały, skoro tłuszcz zacznie znikać z brzucha czy ud, czemu nie miałby znikać również z piersi? Wiem to po sobie, od pół roku duuużo ćwiczę, 6 razy w tygodniu i zdrowo jem i mój biust z miseczki C spadł na A, ale mnie to pasuje, poza tym wyglądam proporcjonalnie, bo dużo schudłam też na całym ciele :) A tak swoją drogą chyba lepiej mieć jędrne, smukłe ciało i proporcjonalnie mały biust niż wielki + fałdy tłuszczu? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...