Skocz do zawartości
Forum

Brak opanowania w jedzeniu słodyczy a odchudzanie


Gość k...a

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat i waże 66 kg przy wzroście 164 cm. Próbowałam schudnąć już chyba na 10 sposobów. Niekontrolowanie moja waga doszła do 66 z 48, przez słodycze, codziennie je jem. nie wiem jak się powstrzymać nie pomaga zastępowanie ich owocami i warzywami. Jem strasznie dużo co godzine coś jem. Z lodówki cały czas czegoś ubywa. Jestem załamana, chce ważyć 50 kg. Czy są na to jakieś sposoby ? + ćwiczyłam różne ćwiczenia ale szybko się poddałam. Proszę o pomoc. Jestem bezsilna.

Odnośnik do komentarza

Witam Cię, widzę, że masz problem z motywacją i wytrwałością w swoich postanowieniach. Często coś chcemy, ale nie działamy konsekwentnie. Bez pracy, wysiłku nie osiągniesz swojego celu. Mogę Ci doradzić, abyś zjadała 5 posiłków co 3-4 godziny, ale takich, abyś się najadała. Jak nie będziesz głodna, to Twoje myśli nie będą krążyły wokół jedzenia. Musisz powstrzymać się od podjadania słodyczy. Na słodycze pozwalaj sobie raz w tygodniu. Lepiej zjeść naraz całą czekoladę, niż podjadać po kawałku przez cały tydzień. Poproś mamę aby wybrała się z Tobą do dietetyka, wizyty kontrolne dla wielu moich pacjentów są motywacją, aby strać się trzymać dietę. To tak jak ze sprawdzianami w szkole, jakby ich nie było, to pewnie wielu uczniów nie uczyłoby się. Trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...