Skocz do zawartości
Forum

Depresja z powodu tycia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!
Mam prawie 18 lat, około sześć miesięcy temu byłam jeszcze na diecie, na której zrzuciłam 8 kg w ok. miesiąc, tak właśnie, najgorszy błąd moje życia, ponieważ przytyłam jeszcze raz tyle, później schudłam ponownie trochę i powróciłam do wagi, którą miałam normalnie na początku, czyli 62 kg przy wzroście ok. 173... Teraz dopadła mnie jakaś depresja, dosłownie :< ! Jak już jem słodycze to dosłownie nic mi się nie chce, a nie mogę im się oprzeć, a po nich tylko bym leżała i co chwilę coś tylko jadła, choć czuję, że jestem najedzona to i tak mam ochotę coś zjeść i na dodatek spałabym ciągle w dzień, a w nocy nie mogę spać... Nawet do koleżanek wyjść mi się z domu nie chcę,mam takie straszne nerwy na wszystko, czasami aż płaczę, bo nie wiem już jaką dietę zastosować... Poradzicie mi jakąś dietę ?? Ważę aktualnie 64kg przy wzroście 173... Najważniejsze do zrzucenia są nogi, a konkretnie UDA, są OKROPNIE DUŻE, a boję się ćwiczyć, bo mówią mi, że jeszcze bardziej mi się rozbudują mięśnie :< A może wy macie jakieś skuteczne ćwiczenia??

Odnośnik do komentarza

Z odchudzaniem jest tak, jak z antykoncepcją. Żeby było naprawdę skuteczne, trzeba stosować kilka metod jednocześnie. Trzeba robić wszystko z głową i stopniowo. Nie należy dążyć do zbyt szybkiej utraty wagi, bo nic w przyrodzie nie ginie a prawa fizyki są nieubłagane. Akcja równa się reakcji, w tym wypadku mówimy o efekcie "jojo". Jeżeli do tematu podejdziemy systematycznie i kompleksowo, efekty będą zaskakujące. Trzeba zmieniać stopniowo całe swoje życie, nawyki żywieniowe, sposób spędzania wolnego czasu (aktywność ruchowa!), można wreszcie wspomóc się suplementami diety, jak chociażby zielona kawa. Efekty nie dadzą na siebie czekać. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...