Skocz do zawartości
Forum

Co jeść po treningu?


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę schudnąć dlatego staram się regularnie ćwiczyć. Są to zazwyczaj ogólnodostępne treningi jak Chodakowska czy Mel B. Ćwiczę zazwyczaj ok 20. Więc po jestem juz o 21. Wiem, że nalezy jeść po treningu ale nie wiem co żeby nie zaprzepaścić tego co spaliłam.

Dzisiaj zjadłam np. owsianke (5 łyżek płatków owianych górskich z jogurtem naturalnym i świeżymi mirabelkami) czy to dobrze??

Spożywam zazwyczaj zaraz po treningu. Powinnam odczekać godzinę?

Proszę o odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

węgle to energia więc są wskazane ciut przed treningiem np. baton corny etc. A po treningu jako 'coś na chwilę' np. banan, by dotrzeć do domu i zjeść konkretny posiłek. Przy kształtowaniu sylwetki (np. siłowe ćwiczenia i rozbudowa mięśni bądź wydolnościówka) owszem należy jeść sporo białka (z czegoś te mięśnie muszą powstać) i wtedy jest to najczęściej typowo polska kuchnia w stylu duży kawał mięcha, jakaś surówka, zamiast ziemniaków to ryż bądź kasza i jest git :) ale to tak w największym uproszczeniu.
Jest bardzo dużo materiałów na forach typu kfd.pl bądź sfd.pl

Możecie mi wyjaśnić fenomen Chodakowskiej? Spojrzałam na jej darmowy trening dostępny na jej stronie i w ogóle szału w nim nie widzę. Każdy jej dzień treningowy to jedynie 2 ćwiczenia? I jaki jest cel tych ćwiczeń? Przyznam, że jak chodziłam na jogę to wstęp do prawidłowych jogowych ćw. miałam bardziej urozmaicony i z większym sensem niż to co jest na stronie... tylko, że widziałam jedynie jedną jej rozpiskę. Nie chce jej oceniać...

Odnośnik do komentarza

jezeli chodzi o mnie to te treningi sa dawka aktywnosci gdy nie mam ochoty biegac, jezdzic na rowerze itp. cwiczac swego czasu regularnie zauwazylam poprawe stanu skory (zmniejszenie celulitu o 80%) i pewne partie ciala sie wysmuklily. fenomen moze byc spowodowany tym ze ona bardzo motywuje na fb, pomimo tego ze na kogos te treningi nie dzialaja to mu tez nie zaszkodza prawda? kazdy rodzaj aktywnosci jest dobry

darmowe programy na jej kanale to filmiki po 2 cwiczenia kazdy po 6 min, takich treningow trzeba wykonac przynajmniej 5 aby bylo widac efakty, osobiscie nie przepadam za tymi filmikami i wykonuje jej treningi ktore nie sa darmowe ale rowniez dostepne na yt

np tutaj http://www.youtube.com/channel/UCJZJ39j0Qj1QoSuSIQOf50A

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...