Skocz do zawartości
Forum

Skutki uboczne po stosowaniu ocetu jabłkowego


Gość Kasia Kp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia Kp

Witajcie, a więc chciałam zrzucić kilka kg przed latem i przez około miesiąc dodawałam do sałatek łyżeczkę octu jabłkowego firmy kamis (wiem, iż najlepiej stosować własnej roboty, ale moja ciocia stosowała go również i schudła kilka kg bez anemii i jakichkolwiek skutków ubocznych-jedynie należało znajdować się w pobliżu wc. Cóż zużyłam w ciągu 1,5 miesiąca jedną buteleczkę, fakt ruszył metabolizm schudłam ale stosując dietę 1000kcal i ćwicząc. Z tym że jadłam bardzo dużo jabłek. Przerwałam to , bo zaczęła boleć mnie trzustka a tak wydaje mi się przynajmniej. Czy stosowałyście ten ocet jabłkowy ? ( dużo osób twierdzi, że jest on zdrowy, był bezalkoholowy) Jesli tak to też miałyście problemy zdrowotne potem? Robiłam badania i mam dobre poza tymi, któe dotyczą wątroby i trzustki :l czy przesadziłam jeśli zjadałam 6-7 jabłek dziennie (oczywiście nie samych bo zjadałam warzywa gotowane, czasami mięso, ryby, wyeliminowałam całkowicie pieczywo)

Odnośnik do komentarza

Witam, być może wiele z was wspomaga się octem jabłkowym ze sklepowej półki, jeśli tak radzę zaprzestać. Zużyłam jedną buteleczkę do herbaty i sałatek. Po miesiącu bóle wątroby i trzustki, kłucia jelit. Cóż nabrałam się na napis "z naturalnych jabłek", "bez alkoholu" teraz mam za swoje. Owszem schudłam, ale kosztem zdrowia, więc radzę nie wspomagać się tym

Odnośnik do komentarza

~mehmeh
Witam, być może wiele z was wspomaga się octem jabłkowym ze sklepowej półki, jeśli tak radzę zaprzestać. Zużyłam jedną buteleczkę do herbaty i sałatek. Po miesiącu bóle wątroby i trzustki, kłucia jelit. Cóż nabrałam się na napis "z naturalnych jabłek", "bez alkoholu" teraz mam za swoje. Owszem schudłam, ale kosztem zdrowia, więc radzę nie wspomagać się tym

a ile dziennie tego otcu piłaś? Ile łyżek?

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

ja do dużego kubka herbaty dawałam. Ale fakt faktem nie zawsze rozpuszczałam bo do sałatki na cały talerz polewałam do smaku sobie łyżeczkę, nigdy więcej ( czytałam że ludzie 3x dziennie pili, ja bałam się). Zresztą moi znajomi niektore potrawy polewają prawdziwym octem dla smaku i nic im nie jest :l Moze za dużo jabłek jadłam przy tym. Po miesiącu po jakimkolwiek posiłku wydalałam go po 5-10 minutach, czasami 9 razy dziennie. Jeśli była to sałatka to w całości wydalałam kukurydzę/groszek i inne kawałki warzyw. Jeśli chcecie stosować to tylko ten zrobiony prawidłowo przez was, bo rzeczywiście 10kg schudłam, ale teraz nadal chudne bo nic zjeść nie mogę chociaż chcę, bo boli mnie cały brzuch po zjedzeniu. Sądziłam naiwna iż jeśli wezmę najdroższy w sklepie to świadczy to o jego marce i skoro piszą że nie zawiera alkoholu to rozumieją że kłamiąc mogą zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...