Skocz do zawartości
Forum

Zbyt uboga dieta


Gość kasiajaworska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiajaworska

Witam, ostatnio zaczelam sie odchudzać i dieta idzie mi całkiem niezle (chce zrzucić troche wiecej niz przytylam przez zimę). nauczylam się nie podjadać i skonczyly mi się napady kompulsywne, które miewałam przed dietą. problem w tym, ze moja dieta wydaje mi się zbyt monotonna (mi to nie przeszkadza, tylko boję się ze nie dostarczam wystarczająco duzo skladników odżywczych). jestem wegetarianką (wiec mieso w mojej diecie odpada tak czy inaczej). śniadania jem zazwyczaj ale nie zawsze, jem co 3-4 godziny (chociaż im dłuzej jestem na diecie tym czesciej zdarza mi sie je pomijać), jem glownie jogurty lub koktajle ze świeżych owoców i mleka 0,5%, odtłuszczonego kefiru lub maślanki, na obiad najcześciej jem brązowy ryż z jogurtem naturalnym, cynamonem i jakiś owoc lub warzywa na patelnie (z ryzem lub bez), do tego pije duzo wody i nieslodzonej herbaty. staram sie nie uzywyac cukru, ostatni posilek jem o 18 lub 19. dodam ze mam 172 i ważę okolo 62 kg. porszę o pomoc, czym powinnam urozmaicić dietę? jakie niedobory mi grożą?

Odnośnik do komentarza

Jak pisała przedmówczyni. Jeżeli nie jesz ryb, to tym bardziej powinnaś jako dania obiadowe wprowadzac kotlety: z fasoli, soji, bobu, etc. tu polecam wypróbowanie, ostatnio to pichciłam: Warto podjąć wyzwanie, choć przygotowanie trochę trwa, to takie kotlety są znacznie zdrowsze niż te z paczki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...