Skocz do zawartości
Forum

Brak apetytu


Gość Natalaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalaaa

Ja mam właśnie problem z przytyciem. Jestem bardzo szczupła. Według obliczeń mam niedowage,ale wcale sie tym nie przejmuje ja po prostu nie mam apetytu mimo,że zaczęłam brać tableki antykoncepcyjne to jeszcze bardziej nie mam apetytu. Czuję się dobrze w swojej wadze. Mam 21lat wzrostu 165 i waże 46kg.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka4

Jeśli dobrze czujesz się w swojej wadze, to nie ma czym się przejmować. A żeby wrócił ci apetyt spróbuj poćwiczyć, znaleźć jakieś zajęcie, pasje. Poczytaj sobie stronę co ludzie robią, żeby mieć dobrą kondycje i apetyt nie tylko na" jedzenie *************.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest zbyt niska. Radziłam bym skonsultować się z lekarzem w celu znalezienia przyczyny braku apetytu oraz przeprowadziwszy odpowiednich badań. Być może Twoja niska waga jest wynikiem jakiegoś zaburzenia. Czy badałaś się ostatnio? Robiłaś badania na poziom hormonów tarczycy. Najlepiej zgłoś się do lekarza, jeśli wszystkie wyniki będą w normie i lekarza nie stwierdzi żadnych chorób ani zaburzeń to najwidoczniej taka Twoja uroda.
Jeśli chcesz przytyć a nie masz apetytu o możesz do każdej potrawy dodawać łyżkę oleju np z pestek winogron. Podnosi on kaloryczność potraw. Nie on smaku i zapachu. Innym trickiem jest drzemka po obiedzie. Po zjedzonym posiłku połóż się na 30 - 40 minut.

Odnośnik do komentarza
Gość onniewie

Od jakoś 5 dni doskwiera mi całkowity brak apetytu, jem sporadycznie przez ostatnie 2 dni zjadłem może 4 tosty i 2 kanapki... Przy mojej masie 80 kg to niezbyt dużo... Dodam, że ćwiczyłem kulturystykę, od 2 miesiący nie uprawiam żadnego sportu. Z dnia na dzień czuję że coraz słabiej się czuje, a jesc jak mi się nie chciało tak nie chce.

Odnośnik do komentarza
Gość wychudzielec

Mam 21 lat, ważę 44 kg, mam 160 cm wzrostu. Zauważyłam, że od kilku miesięcy schudłam. Byłam u lekarza, okazało się, że jestem ogólnie zdrowa. Staram się jeść większe porcje i o stałych godzinach ale pojawił się problem, bo nie zawsze jestem głodna w godzinach posiłków, zwłaszcza wieczorem (ok.20) mam problem ze zjedzeniem kolacji. Czy w takiej sytuacji powinnam wmusić posiłek, czy lepiej zrezygnować z niego? Czy takie jedzenie bez apetytu jest zdrowe?

Odnośnik do komentarza
Gość koles1234567890

mam problem i to powazny nwm co mam zrobic od okolo miesiaca stracilem calkowicie apetyt z czlowieka ktory jadl regularnie 3 posilkie dziennie teraz musze sie jesc na chama wszystko mi rosnie w ustach cos w pewnym sensie wstre do jedzenia najchetniej bym wyrzucil jedzenie i nie jadl caly dzien nawet nie mam ochoty na rzeczy ktore lubilem pic tez mi sie nie chce ciagle mi sie odbija mam uczucie ze cos mi w gardle stoi ylem na gaskostropi i mam przepukline rozowru przelykowego mialem robiony test ureazowy na helicopter pylori wyszedl ujemny ciagle chudne boje sie na wage wchodzi co robic mial ktos podobnie wyniki na tarczyce mam ok kazda rada cenna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...