Skocz do zawartości
Forum

Zdrowe produkty


Gość misiek010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiek010

Mam pytanie co mogę jeść na śniadanie przed szkołą, śnaidanie w szkole, obiad, podwieczorek i kolację ?

Proszę o pomoc chciałbym wiedzieć jakie produkty mam jeść a jakich unikać. Mam 12 lat i muszę schudnąć. Jak jeszcze mogę chudnąc oprócz ćwiczeń i zdrowego odżywiania do którego dążę ?

Odnośnik do komentarza

A ile chlopczyku wazysz? Co jest powodem takiej decyzji? Pieprzona moda na smukle cialo? Ok nie wnikam.
A wiec na sniadanie dobra jest owsianka z mlekiem, platki kukurydziane (nie wybieraj te z tona cukru na opak.),
owocowa salatka z lekkim jogurtem, szklanka soku (bez cukru,slodzikow)
a na drugie to jakas bulka/chleb pelnoziarnisty, szynka chuda np. z indyka, pomidor,ogorek + jakis sok
a kolacje lepiej nie jedz wcale. Nie jestem dietetykiem jak cos. Pozdrowki;)

Odnośnik do komentarza

Witaj,

na śniadanie - tak jak napisała poprzedniczka - płatki owsiane, kukurydziane, wzbogacane, pieczywo pełnoziarniste, chude szynki, warzywa, serek twarogowy z warzywami.

w szkole - kanapki z wyżej wspomnianego pieczywa, warzywa, jogurt z otrębami

obiad - ryż, kasza, makarony, do tego chude mięso - drób, cielęcina, ryby, głównie morski, np dorsz, warzywa

kolacja - jest również ważna! menu podobne jak na śniadanie

nie zapominaj także o napojach - wody mineralne niegazowane, soki owocowe i warzywne niesłodzone, herbata zielona

Odnośnik do komentarza

Ściągnij sobie aplikacje darmową na telefon Skanerka. Pomoże Ci wybierać zdrowe produkty. Skanujesz kod i masz podany skład i jego analizę. Możesz sobie obserwować różnych użytkownikow, ktorzy dodają fajne recenzje o produktach. Spróbuj na pewno nie pożałujesz:)

Odnośnik do komentarza

zapomniałeś o podobiadku. Jest w Twoim przypadku bardzo ważny. Ale zasadniczo, to musisz się skupić na śniadaniu. Zgodnie z zasadą; śniadanie musisz zjeść i to dobrze pojeść, bo nie wiesz kiedy będziesz jadł i czy w ogóle będziesz jadł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...