Skocz do zawartości
Forum

Tycie przy diecie i ćwiczeniach


Gość anilina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 2 tygodnie temu zaczęłam swoją walkę z nadwagą, mam 30lat, 166cm wzrostu i 85kg.
Zaczęłam zdrowo się odżywiać: 5 posiłków dziennie, dieta oparta na produktach z niskim indeksem glikemicznym. Ćwiczę 5x w tygodniu-min godzinę po śniadaniu węglowodanowym, po treningu zjadam przekąskę węglowodanową-np owoc. Dużo warzyw, mięso-głównie drób i ryby, woda mineralna. Zero "śmieciowego jedzenia", soków owocowych, owoców po południu...itd.
Niestety po 2 tygodniach jak zdawało mi się-udanych, ciało przybrało w obwodach-po ok 1cm w każdej części-czyli: udo, ramię, łydka etc...jedynie talia zeszczuplała o 5cm.
Ćwiczenia wykonuję zbilansowane-pracuje całe ciało, Łączę treningi modelujące z pilates.
Jestem w kropce. Na samej diecie-zawsze chudłam bez problemu. Jednakże chciałam zawalczyć o swoje zdrowie, kondycję i ładne ciało.
Proszę o wskazówki. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

dziękuję za odpowiedź, u mnie po miesiącu sumiennej walki-niestety wciąż bez zmian:(
obwody w nogach nadal o 1cm na plusie, ramię większe o pół cm, jedynie talia minus 7cm.
wciąż zwiększam ilość płynów (woda,zielona herbata), kolację zamieniłam na białkową+warzywo, nie mam już chyba pomysłów:(

Odnośnik do komentarza

To normalne, że po intensywnych ćwiczeniach zwiększają się obwody, szczególnie na początku. Potem, gdy zaczniesz redukować tkankę tłuszczową przyrost obwodów raczej ustanie, chyba że będziesz kontynuować typowy trening "na masę". Aby przyspieszyć utratę masy, może powinnaś pomyśleć o zastosowaniu suplementu diety wspomagającego odchudzanie w rodzaju zielonej kawy. Preparat doskonale wzmocni efekty stosowanej przez Ciebie diety i ćwiczeń fizycznych. NA efekty na pewno nie będziesz musiała długo czekać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...