Skocz do zawartości
Forum

Dieta odchudzająca dla wegetarianki


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam schudnąć? Ważę 70kg przy wzroście 172 i od kilku lat tyję średnio 1 kg miesięcznie mimo stałej diety.Jestem wegetarianką ale zdarza mi się zgrzeszyć bułką z surówką z baru,a ostatni posiłek jem do 19.Mam wyjątkowo grube uda i "oponki" na brzuchu.Jestem osobą o siedzącym trybie życia ale staram się wychodzić na spacery i czasem biegać.Jakie ćwiczenia mam wykonywać i co jeść żeby schudnąć?

Odnośnik do komentarza

Co do godzin w których jem- przez ostatnie kilka lat jadłam śniadanie o 6 i obiad o 16 i kolacje o 19 bo ktoś mi wmówił że jedzenie do 19 pomoże mi schudnąć,więc dziękuję za informację o 20. Przez ostatnie kilka tygodni jednak staram się jeść częściej, bo wiem że tak się powinno więc teraz jem 4 posiłki dziennie z 5-6 godzinnym odstępem.Napisałam że jestem wegetarianką, tak właściwie od wielu lat, ale nie wiem jak sobie zastępować składniki których nie jem w mięsie czy rybach,więc na śniadanie jem głównie jogurt czy płatki z mlekiem, mój obiad to zwykle warzywa gotowane,jakiś makaron z sosem, ryż ze szpinakiem,jeżeli nie mam czasu to bardzo rzadko-pizza mrożona lub zupka chińska,na kolacje jem w sumie to co na śniadanie-jogurt,chleb serem żółtym i pomidorem.Czasami między posiłkami zjem jakiś owoc-banan,jabłko.Kilka lat temu bardzo dużo przytyłam i od tego czasu wciąż tyję.Co mogę zmienić w swojej diecie by wreszcie schudnąć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...