Skocz do zawartości
Forum

Co jeszcze zmienić w swojej dziecie, aby schudnąć?


Gość Aneta22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneta22

Witam,mam 22 lata ważę 70-72 kg (zmienia się w ciągu dnia) wzrost mój to 167cm a BMI wynosi 25. Po wyjezdzie za granice przytyłam 15 kg w dwa lata (wyjeżdżając ważyłam 55kg) chciałabym bardzo schudnąć do 60 kg tylko bardzo mi ciężko zrzucić nadmiar kg. Od niedawna podjęłam walkę jem chleb razowy mięso tylko gotowanie przeważnie piersi z kurczaka staram sie pic wody dużo pierwszy posiłek spożywac do 2 godz od wstania jakis jogurt naturalny z płatkami owsianymi na obiad gotowane warzywa z ciemnym ryżem oraz mięsem gotowanym a na kolacje chleb razowy z Tuńczykiem czy to odpowiednia dieta? słodycze przekąski itp wyeliminowałam całkowice niestety kawy nie.... mój dzien zaczyna sie od kawy z mlekiem 1,5 tłuszczu co powinnam jeszcze zmienic ? staram sie również chodzic na siłownie 2 -3 dni w tyg o ile pozwala mi na to czas moja praca to system 12 godz wiec ciezko w takich dzien zaplanowac ciwczenia czy siłownie:( prosze Was o pomoc.... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

Spokojnie z kawy nie musisz rezygnować :) Sama ją piję i się odchudzam :) Byle tylko nie przesadzić z cukrem.
Co do samej diety to wydaje się ok. Tylko dodaj do tego jakiś systematyczny ruch, np spacer do pracy. Zawsze to coś. Co do siłowni to w połączeniu z tym spacerem powinno być ok. Możesz zamiast spaceru jeździć do pracy rowerem np .

Odnośnik do komentarza

Witaj,

postaraj się aby spożywać posiłki regularnie - 4-5x dziennie, o podobnych porach.
Zwiększ spożycie warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów zbożowych.
Staraj się zwiększyć również aktywność fizyczną - jeśli dojeżdżasz autobusem do pracy - wysiądź jeden przystanek wcześniej niż zwykle i przejdź ten kawałek pieszo. Wprowadzenie takich drobnych zmian na pewno wyjdzie Tobie na dobre!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...