Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę schudnąć przy jeździe rowerem?


Rekomendowane odpowiedzi

Brawurka
musisz wprowadzić dietę. Mniej jeść a cżeściej, odstawić cukiuer, słodycze, fast foody. Zacząć jeździć codziennie dość szybkim tempem tak by organizm musiałm sie ciągle przystosowywać

po pierwsze ja nie jem słodyczy
nie jem też
1.Tłuste mięsa i wędliny
2.śmietany
3.tłuste sery
4.ziemniaki
5.białe pieczywo
7.słodycze
8.słodkie napoje
co jem
1.Jogurt naturalny
2.kefir
3.maślanka
4.Ryby
5.chude mięso ciemne
6.kasza
7.warzywa i owoce

co robię biorę proszki dla sportowców
i jeżdze rowerem codziennie i robię brzuszki na mięśnie brzucha
rano z jem 5 paluszków rybnych z frytkownicy i biorę proszek dla sportowców o jadę na rower ja jeżdze rowerem po Niemieckich drogach a tu są same góry tak jak ja jeżdze to byś nie wytrzymała a już schudłem 83 kg

Odnośnik do komentarza

witam ja też jestem na diecie jem 4 posiłki dziennie o 9 o 12 o 15 i ostatni posiłek o 18. pije 3 litry wody dziennie i herbaty ze 3 ziołowe i do tego kawę bez cukru z mlekiem 1,5 procentowym i od 3 dni jezdze na rowerku stacjonarnym 30 min i 30 min wykonuje ćwiczenia arobikowe. mam pytanie czy przy tej diecie i cwiczeniach jest jaka kolwiek szansa ze schudne a jeszcze jedno odstawiłam slodycze wszystko co smazone jem tylko obiady gotowane na parze i staram sie zjesc 4 owoce dziennie i do kazdego posilku warzywo jakieś odpowiedzcie to dla mnie wazne

Odnośnik do komentarza

kamilka22
witam ja też jestem na diecie jem 4 posiłki dziennie o 9 o 12 o 15 i ostatni posiłek o 18. pije 3 litry wody dziennie i herbaty ze 3 ziołowe i do tego kawę bez cukru z mlekiem 1,5 procentowym i od 3 dni jezdze na rowerku stacjonarnym 30 min i 30 min wykonuje ćwiczenia arobikowe. mam pytanie czy przy tej diecie i cwiczeniach jest jaka kolwiek szansa ze schudne a jeszcze jedno odstawiłam slodycze wszystko co smazone jem tylko obiady gotowane na parze i staram sie zjesc 4 owoce dziennie i do kazdego posilku warzywo jakieś odpowiedzcie to dla mnie wazne

jedz też ryby bez panierki najlepiej filety rybne z frytkownicy nie na patelni z frytkownicy tłuszcz wykapie

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

Printerka
jazda rowerem nie słuzy chudnięciu, ale utrzymaniu kondycji :) jesli bedziesz regularnie jezdzic z pewnoscią zauwazysz lepszy metabolizm i nie bedziesz musiała podejmowac zadnych radykalnych krokow zeby chudnac - sama zauwazysz poprawe!

Jak to nie służy odchudzaniu?

Odnośnik do komentarza

~Nie bo nie
Printerka
jazda rowerem nie słuzy chudnięciu, ale utrzymaniu kondycji :) jesli bedziesz regularnie jezdzic z pewnoscią zauwazysz lepszy metabolizm i nie bedziesz musiała podejmowac zadnych radykalnych krokow zeby chudnac - sama zauwazysz poprawe!

Jak to nie służy odchudzaniu?

chyba ci się coś popieprzyło oczywiście że służy bo jak nie to bym tyle nie schudł a przez rower udało mi się chudnąć do 82,4

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jazda rowerem jak najbardziej służy odchudzaniu. Podczas jednej godziny jazdy spalamy od 300 do 600 kcal w zależności od tego jak szybko jedziemy.
Twoja dieta wygląda dobrze. Jedyne co mogę zaproponować to regularne posiłki, jedzone maks co 3 godziny. W ten sposób rozkręcisz metabolizm.
Piszesz, że bierzesz proszki dla sportowców, ale niestety nie piszesz jakie? Jeśli chcesz przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej proponuję termogeniki. Możesz wybrać te naturalne ( chilli, imbir, ostra papryka, zielona herbata, wino) lub zakupić odpowiednie tabletki w sklepie dla sportowców.
Musisz pamiętać także, że proces chudnięcia nie przebiega cały czas z taką samą prędkością. Na samym początku waga spada bardzo szybko, jednak z biegiem czasu jej utrata przebiega co raz wolniej. To normalne, ponieważ organizm przystosowuje się do zmian. Aby pobudzić organizm do dalszej pracy należy wprowadzić zmiany np zwiększyć prędkość jazdy na rowerze lub wydłużyć jej czas. Możesz również wprowadzić inny ćwiczenia, które pobudzą organizm np pływanie czy bieganie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...