Skocz do zawartości
Forum

Czy można uzależnić się od kiszonych ogórków?


Gość Ogórek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ogórek

Pytanie śmieszne wiem, ale ja je uwielbiam! Od dziecka zawsze zajadałam się ogórkami kiszonymi, kwaszonymi, kapustą kiszoną, uwielbiam wszystko co jest kwaśne, też cytryny, ocet. Jestem już starsza ale do ogórków kiszonych mam słabość, mogę jeść je codziennie po parę. Ale czy ja sobie tym nie szkodzę? Mam niską wagę, po mamie 45kg/160cm,22 lata. Ale wyglądam normalnie, pupę mam :P Wyglądam ok. Jednak mam zespół jelita drażliwego.. bywają czasem biegunki, ale nie zawsze i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość Jasnotka

Wiesz wydaje mi się że każdy ma swoje ulubione smaki, ja mam tak z malinami. Uwielbiam smak malin i bardzo cżesto jem coś z nimi, w zimie to są jakiś dżemy, marmolady czy sok a w lecie dzień bez malin dniem straconym

Odnośnik do komentarza
Gość ogóroholik

Witam przypadkowo wpadłem na tę stronkę.Więc dodam coś od siebie.Czasami wcinam tych ogórków całą sklepową zawartość czyli 500 gram/ml.Żeby było śmieszniej bardziej mi smakuje nie ogórek ale ten sok !! :). Póki co nie zauważyłem ,żeby mi od tego zielonkawego napoju Bogów wyrosły mi jakieś rogi diabła ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ogóroholik

Coś w tym jest.W netto jak kupiłem ,zapomniałem z jakiej firmy ale takie przezroczyste opakowania z zieloną farbką z postaci ogórka. Te ogóreczki kwaszone smakują bardziej kiszone.Ogóreczki bardziej były miękkie oraz mocno słonawy smak.Drugie jakie się zajadałem to te z biedronki kolorowe opakowania z firmy"Polska kuchnia".Pomimo tego ,że w opakowaniu pisało również kwaszone, to miałem wrażenie jakbym jadł konserwowe ogóreczki.Miał słony smak ale ogórki były lekko twarde , jakby w fabryce było świeżo zalane i frruu od razu do sklepu.Zauważyłem ,że produkt z netto bardziej mi smakował sok niż ten z biedronki.Niby receptury wydają się bardzo zbliżone ale każdy smakuje inaczej.Dlatego warto spróbować kilka produktów to każdy polubi ogórków kiszonych-kwaszone.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Ogórek

Rzeczywiście kwaszone są bardziej kiszone :) Te z biedronki raz są tak pyszne, że ślinka cieknie, a czasem takie sobie. Najbardziej lubię wodę z ogórków kiszonych z MARTERA mniam! Ale trudno je dostać w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Gość ogóroholik

Jeżeli będę mieć więcej czasu przejdę się po supermarketach, tam jest większy wybór a nawet nie które wyroby klasyczne w słoikach.Jakby co będę śledzić marki Marter.Skoro taki dobry jest to trzeba spróbować :P .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...