Skocz do zawartości
Forum

Dieta i trening na siłowni


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat i jestem wysportowany.Mam 170 cm wzrostu i ważę 78 kilogramów staram się zdrowo odżywiać nie piję i nie palę. Chodzę na siłownię i chciałbym się dowiedzieć jaką dietę(w miarę możliwości niedrogą) mogę stosować aby przy wadze 70 kilogramów mógłbym mieć jak najmniejszą zawartość tłuszczu w organizmie i jak najwięcej suchej masy mięśniowej przy tej wadze.Mam obecnie 103 cm obwodu w klatce piersiowej i 84 cm w talii.Proszę też o informacje przy jakim maksymalnie tętnie mogę biegać na spalenie tkanki tłuszczowej obecnie przy biegu 30 minut dobrze czuję się na bieżni mechanicznej przy tętnie 160 uderzeń serca na minutę i nachyleniu bieżni 3,5 %. W teście Coopera(12 minut biegu ciągłego) jestem w stanie przebiec 2800 metrów.Proszę o pewne fachowe odpowiedzi.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

z tego co pamiętam to liczy się to 220 - wiek i z tego liczysz 60-70% i w tych widełkach powinieneś się mieścić .
Nie wierz miernikom pulsu na siłowniach bo one dają bardzo bardzo niewiarygodne wyniki.

Odnośnik do komentarza

nigdy zadnym pomiarom ksiazkowym sie nie wierzy a co do diety - na pewno musisz jesc bialko czyli najlepiej gotowana piers z kurczaka 2-3 razy w tygodniu takze ryba + kasze ciemne pieczywo, brazowe makarony, ryz, pamietaj aby po treningu zjesc cos np po powrocie do domu cos bialkowego np jesli to kolacja to serek wiejski itp

Odnośnik do komentarza
Gość every9902

Są tutaj może jacyś trenujący mężczyźni? Bo mam kilka pytań odnoście tego naturalnego hormonu https://testonox.pl/ Wiele wyczytałem na jego temat, ale do końca nie wiem, czy będzie dla mnie odpowiedni. Podobno oparty jest na nowej, unikalnej formule Xesterepinox-14ULTRA i ma powodować wzrost masy mięśniowej.

Odnośnik do komentarza
Gość Goja33

Skoro ćwiczysz to najlepszym wyborem będzie efedryna, która przyczynia się do budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Pozwala na szybsze uzyskanie satysfakcjonujących proporcji sylwetki - przy minimalnej ilości tłuszczu i maksymalnej masy mięśniowej. kom. 733 405 371

Odnośnik do komentarza
Gość Zofija88

Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Slimunox.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Slimunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...