Forum Żywienie i fitness

Jak szybko schudnąć 20 kg?

~Aśka.

~Aśka.

Mam 16 lat ważę 83 kg przy wzroście 175 cm chciałabym szybko schudnąć 15-20 kg , ale nie wiem jak się do tego zabrać. W czasie 3 miesięcy przytyłam 10 kg i chciałabym jak najszybciej to zrzucić .Chciałabym się dowiedzieć jak powinny wyglądać moje posiłki.

dietetyk Bartosz Kulczyński

dietetyk Bartosz Kulczyński

Odpowiedź eksperta

Witaj,

posiłki powinnaś spożywać regularnie, co ok. 3 godziny. W ciągu dnia dobrze byś rozbiła całą swoją rację pokarmową na 4-5 posiłków. Ważne jest również abyś spożywała śniadanie! Ostatni posiłek konsumuj na ok. 3 godziny przed snem. Ogranicz spożycie słodyczy, wyeliminuj fastfoody. Zwiększ udział warzyw, owoców i produktów zbożowych w swojej diecie.
Jak wygląda u Ciebie aktywność fizyczna?

Możesz również zamieścić na forum rozpiskę wszystkich produktów i ich ilości jakie spożywasz zazwyczaj w ciągu dnia

Pamiętaj też, że zbyt szybkie zrzucenie kilogramów nie jest dobre dla organizmu, a sam proces odchudzania powinien zachodzić powoli, ale za to z zadowalającym w przyszłości efektem.

--

Dietetyk w: Poradnia dietetyczna Dietactive
profil FB: Dietactive - informacje, ciekawostki żywieniowe

Kontakt: bartekkulczynski@dietactive.pl

91457 dietetyk-bartosz-kulczynski Mężczyzna, 26 lat, Poznań
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij