Skocz do zawartości
Forum

Odpowiednia waga u aktywnego fizycznie dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam młodszego brata który w czerwcu skończy 8 lat,martwię się o jego zdrowie,szybko tyje,w zeszłym roku dobrze wyglądał a w tym w misia się zamienia..ma 1,29m a waży 35,5 kg....to z pewnością za dużo jak na jego wiek,ale nie wiemy jak mu pomóc...On bardzo lubi jeździć na rowerze,basen też lubi ale na basen musimy do jeżdżać bo w naszym mieście niema basenu,a na rower na razie nie ma warunków pogodowych,a po za rowerem to się nie pali zbytnio do ćwiczeń,śniadanie rzadko je,czasem herbate wypije lub kakao,ale po śniadaniu cały czas je i cały czas jest głodny,po za tym je prawie 2 razy tyle co ja...po za tym cały czas jest głodny...pomóżcie...

Odnośnik do komentarza

Jaka jest odpowiednia waga dla 5-cio latka?mój brat ma właśnie 5 lat, 1,06m i waży 17,5 kg.to chyba mało...
wogulę jak podniesie ręce do góry to widać mu żebra,choć ostatnio dostał brzuszek ;)
on wgl.jest nad aktywny...umie i gra w każdą dyscyplinę sportową, nożna,tenis,rower,judo,babinkton, pimpong,biegi,kosz,i inne...-dużo by wymieniać... a jak on się podciąga...nw czy jest jakieś dziecko w jego wieku co tak się podciąga -a on to robi od kąd skończył 2 latka...nw czy nie jest za drobny,co do rówieśników ,a od września idzie do zerówki...

monthly_2013_03/odpowiednia-waga_621.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...