Skocz do zawartości
Forum

Woda z cytryną a gazy o nieprzyjemnym zapachu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
od 2 tyg. piję wodę z cytryną ok 1 l dziennie. Od ok 3 dni mam, że tak to ujmę bardzo "nieprzyjemne" gazy. Wiem, że woda z cytryną ma właściwości oczyszczające organizm z toksyn. Czy to właśnie tym się objawia, że oczyszcza się mój organizm. Jeżeli tak to ile to może trwać, bo jest to bardzo "krępująca" przypadłość a nie chcę odstawić tej wody.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

jezeli moge ci doradzic to pij ta wode z cytryna jak dlugo mozesz.I nie sluchaj bzdur co pisza .Po pierwszwe oczyszczasz organizm, z toksyn itd, mozesz do tego dodac lyzeczke miodu aby te gazy nie byly takie jak sam wiesz krepujace dla ciebie.A pozatym jak skonczysz pic ta wode z cytryna i miodem, proponuje ci aby dalej to oczyszczanie trwalo i wzmacnialo twoj organizm to jest jaskolcze ziele ktore czyni cuda.Pij jaskolcze ziele chociasz raz dzienie za pol roku zobaczysz niesamowite efekty,Zile jest gorzkie ale ma niesamowite wlasciwosci lecznicze.Stosuje sie je rowniesz na rozmaite wypryski ,rany i duzo innych zeczy .Aprzedewszystkim zalecam poczytac o jaskulczym ziele sam sie przekonasz /////tylko nie herbatki z ziela tyko prawdziwe ziola zaparzyc i pic, Zycze wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...