Skocz do zawartości
Forum

Jajo tasiemca a odchudzanie


Gość apoka1991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość apoka1991

Witam, ostatnio zaczęłam walkę z nadwagą i powiem szczerze że w ogóle mi się nie udaje schudnąc, mimo że staram się jak mogę, jem tylko owoce warzywa i w małych porcjach to jeszcze dużo ćwiczę, a nie mogę schudnąć, zaczęłam myśleć o jaju tasiemca, z tym że to jest dość duży koszt a chciała bym mieć pewność że to mi pomoże...
Pomocy

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisany przez Panią objaw, tj. niemożność zmniejszenia masy ciała pomimo stosowania diety i aktywności fizycznej może wskazywać na to, że nadwaga ma charakter wtórny. Może być to bowiem wynik stosowanych leków, niedoczynności tarczycy czy innych zaburzeń hormonalnych. Przede wszystkim powinna zatem udać się Pani do lekarza endokrynologa i wykonać badania laboratoryjne. Dodatkowo, powinna Pani pomyśleć o kontakcie z profesjonalnym dietetykiem, który na pewno pomógłby Pani tak ustalić dietę, by przynosiła wymierne efekty.
A propos jaj tasiemca to zdecydowanie je ODRADZAM! Jest to metoda, która wiąże się z ogromnym ryzykiem powikłań, które mogą być niebezpieczne dla Pani zdrowia, a nawet życia.

Odnośnik do komentarza

ech... głupota ludzka nie zna granic... Czy już nie masz lepszych pomysłów co do tego jak schudnąć?
Przeciez na dobrą sprawę nawet nie wiesz czy w tej tabletce będzie tasiemiec a nie jakieś inne cholerstwo.... Po za tym poczytaj sobie cykl rozwojowy tasiemca...nie wiem czy wiesz ale niektóre gatunki wcale nie rozwijają się w jelitach tylko np w mózgu czy płucach.... Słodkie prawda...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...