Skocz do zawartości
Forum

Wegetariańska dieta odchudzająca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wydaje mi się, że prowadzę zdrowy tryb życia, ale moja waga pozostaje taka sama. Piję dużo wody, ćwiczę wieczorami + codziennie w szkole na wf. Nie jadam mięsa ponieważ jestem wegetarianką, za to stosuje zamienniki np. soja. Mam 14 lat, 158 wzrostu i ważę 49kg, chce jeszcze schudnąć 2 kilo przed wakacjami. Nie chodzi mi o schudnięcie w tydzień, tylko np. w ciągu miesiąca czy dwóch. Czasem zdarza mi się podjadać niestety wieczorami. Czy macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Twoja obecna waga jest prawidłowa. Utrata 10 kg wagi może doprowadzić do powstania niedoborów masy ciała i związanych z tym chorób. Moim zdaniem nie powinnaś aż tyle schudnąć.
Jeśli nie jesteś zadowolona z Twojego wygląda to proponuje Ci skupić się na ćwiczeniach i zwiększonej aktywności fizycznej. To pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić proporcję ciała. Zaproponuję Ci poniżej kilka ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu. Poświęcaj im 40 minut dziennie.
1. Ćwiczenia na biodra
2. Ćwiczenia callanetics
3. Ćwiczenia na mięśnie brzucha
4. Ćwiczenia dla nastolatków

5. Ćwiczenia na nogi
6. Ćwiczenia na pośladki
7. Ćwiczenia na boczki
Oprócz nich warto abyś w ciągu dnia zadbała o większą aktywność fizyczną. Jeśli możesz to zrezygnuj z jazdy samochodem do szkoły, podczas spaceru spalisz więcej kalorii. Jeżeli masz do wyboru schody czy windę wybierz windę. Możesz też zapisać się na basen, kurs tańca czy jakieś inne pozalekcyjne zajęcia sportowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...