Skocz do zawartości
Forum

Lepsze nawyki żywieniowe


Gość ....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat, 158 wzrostu i ważę 49 kg. Wiem, że moja waga wydaje się być w porządku, ale ja nie czuje się z nią komfortowo. Wydaje mi się, że prowadzę zdrowy styl życia : piję dużo wody, ćwiczę codziennie wieczorami, jestem wegetarianką .Chciałabym schudnąć, ale nie drastycznie tylko tak z np. 2 lub 3 kg ponieważ ciężko mi wyrobić dobrą kondycje. Nie jadam śniadań z samego rana - nie potrafię się przekonać jest mi po nich niedobrze. Zjadam je w szkole np. po 2 godzinie lekcyjnej. Czy może tak zostać ? Co powinnam zmienić w swoim odżywianiu ??? Poproszę jeszcze o pomysły jak zmniejszyć moje uda - nie wyglądają one proporcjonalnie do reszty sylwetki . Staram się to zrobić, ale 40-45 przysiadów i 2min nożyc dziennie nie wystarcza :( Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

Śniadanie powinno się jeść w ciągu godziny od pobudki, jak nie możesz zjeść kanapki to chociaż jabłko albo dwie mandarynki?
Jeśli chcesz mieć ładne uda to oprócz ćwiczeń na mięśnie rób rozciagające i aerobowe bo one ( aerobowe) najlepiej spalają tkankę tłuszczową.

Odnośnik do komentarza

Uważam ,że masz problem i powinnaś skorzystać z porady psychologa . Możesz popaść w anoreksję ... Masz bardzo małą wagę do swojego wzrostu , nie wiem co Ty chcesz jeszcze w sobie odchudzić ? Modelką raczej nie będziesz mając tyle wzrostu , więc po co sie krzywdzić. Uważam ,że wyglądasz wspaniale tylko masz problem z akceptacją tego jak wyglądasz .. Porozmawiaj z jakims psychologiem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...