Skocz do zawartości
Forum

Jak poprawić wygląd swojego ciała?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problemy ze stanem skóry swojego ciała. Ważę 50kg mając 157cm wzrostu, często zdarzają się u mnie wahania wagi, a na skórze łatwo pojawiają się rozstępy bo nie mam rozciągliwej skóry (nie rodziłam jeszcze dzieci, mam 20 lat), jem raczej nieregularnie, czasem jestem w stresie i potrafię schudnąć w tydzień parę kg... mimo szczupłej sylwetki mam niejędrne piersi, nieco obwisłe pośladki i na dole brzucha fałdkę która nieważne ile ważę nie chce zniknąć.... jak mogę pozbyć się fałdki na brzuszku, ujędrnić piersi i pupę? Wolałabym ćwiczenia w zaciszu domowym, wstydze się biegać na ulicy, ile trzeba ćwiczyć, ewentualnie jakie ćwiczenia. Jeśli chodzi o dietę nie zależy ona ode mnie...zazwyczaj w domu w lodówce jest dużo zółtego sera, wędliny itd.

Odnośnik do komentarza

ser zółty to raczej odstaw bo on jest mocno kaloryczny, przerzuć się na biały chudy twarożek. Musisz zacząć jeść regularnie, co 2-3 godziny tak by organizm przeszedł z trybu oszczędzania na tryb normalnego funkcjonowania. Do tego ćwicz po godzinie w domu.
Na biust dobrym ćiwczeniem jest ściskanie w dłoniach np piłki. łokcie muszą być na wysokości piersi, między dlonie wsadź piłkę alu ręcznik i ściskaj to.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Wahania wagi sprzyjają powstawaniu rozstępów oraz problemów z brakiem jędrności skóry. Aby zapowiedz im ,musisz zacząć jeść regularnie by zapowiedz wahaniom wagi.
Poniżej przedstawię Ci kilka ćwiczeń mogących poprawić wygląd Twojej sylwetki:
1 Ćwiczenia na uda i pośladki


2 Ćwiczenia na dolny odcinek mięśni brzucha - pomogą pozbyć się fałdki

3. Ćwiczenia na biust
Jeżeli zaś chodzi o brak jędrności piersi to mogę polecić kilka sposobów na ujędrnienie tej części ciała:
1. Podczas prysznica polewaj piersi na przemian ciepłą i chłodną wodą.
2. Tak jak pisałam wcześniej ustabilizuj wagę. Wahania wagi nie sprzyjają jędrnym piersiom
3. Ćwiczenia.
4. Dieta bogata w warzywa. Minerały i witaminy wchodzące w skład warzyw mają wpływ na wygląd piersi
5. Dobrze dopasowana bielizna
6. Odpowiednie kosmetyki ujędrniające.
Piersi są zbudowane z tkanki tłuszczowej i nie da się ich wyrzeźbić, ale stosowanie powyższych zaleceń sprawi, że jędrność skóry i ich kształt powinien ulec poprawie.
Odnośnik do komentarza
Gość Dorotacccc

Dzięki zabiegowi endermologi bardziej ujędrniłam swoje ciało, zabieg bardzo fajny, wykonywany pod ciśnienie i nic nie boli, można się przy nim odprężyć. Polecam jak najbardziej bo warto sobie go wykonać. Mogę polecić klinikę w której byłam na zabiegu w klinice Bonjour w Gliwicach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...