Skocz do zawartości
Forum

Ile kalorii spożywać w wieku 18 lat?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym schudnąć z dwa kilogramy ( bo niestety przytyłam). Proszę doradźcie mi czy na takiej diecie mogę schudnąć ? Mam 18lat i chodzę do szkoły.
Jaki twaróg powinno się jeść chudy czy półtłusty ? Zauważyłam, że chudy ma więcej białka od półtłustego. Zawsze rano robię sobie twaróg półtłusty (100g) do tego połowa papryki i szczypior , łyżka jogurtu naturalnego i dwa kromki chleba ciemnego z ziarnami. W szkole zawsze mam jedno jabłko zielone (małe) + od dzisiaj albo serek wiejski albo twarożek (kupny) (piątnica) (one mają 150 g ) + 1 albo 2 kromki chleba.
Włączyłam do swojej diety serek wiejski ze szczypiorkiem (Piątnica) i twarożek domowy z ogórkiem i czymś tam (piątnica)
Jak myślicie czy nie za dużo twarogów i serków ? Można tyle jeść nabiału ? Powiedzice mi czy taki serek wiejski z brzoskwiniami to chyba nie najlepszy pomysł ?
Później, gdy przyjdę ze szkoły to albo warzywa na patelnię ( nie podsmażane) albo kasza z sosem albo jogurt naturalny + musli i grejpfrut. A jak jogurt naturalny to 0% tłuszczu czy można 2 % ?
Ile dziennie powinnam spożywiać kalorii, aby móc schudnąć ?
Ja powinnam być na diecie bogato resztkowej.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy jakie przedziały przyjmiesz, wychodzi Ci 18,8 co wedlug jednych norm wskazuje na niedowagę, innych na niedobór masy a w jeszcze innej jest ok ale na samej granicy. Tak czy siak nie powinnaś się odchudzać bo jeśli schudniesz te 2 kg które tak bardzo chcesz to wtedy według każdej normy masz niedowagę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...