Skocz do zawartości
Forum

Jak mieć więcej energii i lepszą sylwetkę?


Gość Ola2304

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam na imię Ola. Warzę 49 kg przy wzroście 158. Mam 13 ( za chwilę 14 - jeśli robi to jakąś różnicę ) lat. Wiem, że niby moja sylwetka jest prawidłowa, ale nie mam za dużo energii i mam spore uda, a duże wcięcie w talii i trochę to nie proporcjonalnie wygląda . Ćwiczę i rozciągam się przez ok 25 min. Robię to codziennie od początku wakacji, piję wodę. Jestem wegetarianką. Chciałabym schudnąć ok 2 kg. Ćwiczenia niestety nie zmniejszają mojej wagi tylko ona cały czas jest taka sama. Od sama nie wiem kiedy nie jem śniadań, po prostu nie mogę. Kiedyś tata mnie do tego chciał zmusić, ale miałam odruch wymiotny. Śniadanie jem w szkole najczęściej po 2 lub 3 lekcji. Co powinnam zrobić z tymi śniadaniami i żeby mieć więcej energii oraz te nieszczęsne uda ??? Bardzo proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam,
Twoja waga jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Jeżeli chcesz popracować nad swoją sylwetką to polecam Ci ćwiczenia aerobowe takie jak: skakanie na skakance, bieganie w miejscu ( jak zrobi się cieplej możesz biegać na dworze), jazda na rowerze, podskoki w miejscu, pajacyki. Możesz połączyć ćwiczenia np najpierw ćwiczenia aerobowe a potem rozciąganie. Pod tym linkiem znajdziesz także inne ćwiczenia, które możesz wykonywać: Ćwiczenia dla nastolatków
Śniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem w ciągu dnia,ponieważ budzi ono nasz metabolizm, a po za tym daje energię na całe przedpołudnie. Dlatego warto je jeść. Jeżeli nie możesz zjeść całej kanapki bo Cię mdli to spróbuj chociaż zjeść jabłko albo mandarynkę lub wypić jogurt. Do jogurtu możesz wkroić sobie jabłko i już masz lekkie i zdrowe śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Adam222

Nie martw sie śniadaniami
i nie wierz ze są tak ważne
Jak twój organizm ich nie chce to w porządku. Słuchaj głodu. Jak się nie chce jeść to nie jedz. Ale nie przesadzaj z odchudzaniem.
Twoja waga jest świetna i po co chudnąc?

A na śniadanie spróbuj napić się soku lub mleka i tyle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...