Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na boczki


Gość gosiak

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 3 miesiące temu zaczęłam pracę i od tamtej pory nie mam czasu na uprawianie sportu. Ostatnio stojąc przed lustrem zauważyła u siebie na biodrach nadmiar tłuszczyku tzw. "boczki" Mam pytanie czy istnieją jakieś krótkie ćwiczenia które mogłabym wykonywać codziennie wieczorem pozwalające na pozbycie się tego zbędnego balastu?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Brzuszki, brzuszki, brzuszki. Polecam skośne na zasadzie prawy łokieć do lewego kolana i odwrotnie. Do tego dobrze są jeszcze skłony na bok: stajesz w rozkroku nogi na szerokość bioder, prawą rękę opierasz na biodrze a drugą wyciągasz do góry i robisz skłon w prawą stronę jakbyś chciała sięgnąć do ściany i odwrotnie.. mam nadzieję, że to zrozumiałe.. Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

możesz wykonywać następujące ćwiczenia.:
1. Połóż się na podłodze, na boku tak żebyś mogła włożyć rękę pomiędzy podłogę a swoją talię, ma być wyraźna przerwa. Utrzymując taką pozycję podnieś obie nogi do góry,przytrzymaj chwilę i podnieś jedną nogę jeszcze wyżej trzymając pierwsza nogę cały czas uniesioną. Opuść nogi. Powtórz ćwiczenie 10 raz na każdy bok.
2. Przysiady. Zmieniaj tylko ustawienie nóg w trakcie raz bardzo blisko siebie a raz bardzo szeroko z palcami stop skierowanymi na zewnątrz.
3.Klęcząc przenosimy biodra na lewą stronę, siadając na dywanie; wracamy do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtarzamy po 10 razy na każdą ze stron.

Odnośnik do komentarza
Gość lola4689

Witam! nie jestem gruba ale niestety mam boczki i troszkę tluszczyku w okolicy pępka co niestety widac... mam 19 lat 163 i ważę około 48, tak wiem wiem, że to mało ale co ja na to poradzę. Tyle ważę a te boczki jednak są? Co polecacie jaką dietę( niedrogą)? Jestem aktywna fizycznie: tańczę, codziennie ćwiczę brzuszki, przysiady itp.

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

Skoro jesteś aktywna, ważysz malutko ( może spróbuj przytyć) to może taka Twoja uroda? Może juz tak masz bo aż mi się wierzyć nie chce że przy takiej wadze można mieć jakiś tłuszczyk

Odnośnik do komentarza

Poszukaj w internecie informacji o "6 weidera" to prawdziwy spalacz tłuszczu.
Jego efektywność możesz jeszcze zwiększyć wcześniejszym bieganiem, jazdą na rowerze czy pływaniem. Prawdziwe "turbo" włączysz gdy do tego wszystkiego zastosujesz
dobrze dobrany suplement diety wspomagający odchudzanie, tak jak np. zielona kawa. Gdybyś do tego jeszcze dołączyła dietę "wycinając" słodycze i cukier, weszłabyś
w "nadprzestrzeń" odchudzania a boczki zniknęłyby niczym odległa planeta :). Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...