Skocz do zawartości
Forum

Nieskuteczne odchudzanie


Gość kaemm

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym schudnąć. W tym celu od jakiegoś czasu zaczęłam zdrowiej się odżywiać. Jem często posiłki, małe porcje, owszem od czasu do czasu zdarzą się też jakieś chipsy, ale nie częściej niż raz w tygodniu. Zaczęłam chodzić na aerobik 2 razy w tygodniu, do tego 3-4 razy w tygodniu pół godzinny spacer. Przestałam pić alkohol praktycznie zupełnie (zdarza mi się wypić ze 2 reddsy na miesiąc) i rzuciłam palenie. Pomimo wszystkich tych zabiegów po 2 miesiącach nie schudłam nawet jednego kilograma. Co robić? Dodam, że mam zdrową tarczycę ponieważ badałam się w tym zakresie

Odnośnik do komentarza

Napisz proszę ile masz lat, ile wzrostu i wagi.
Aby chudnąć średnio kilogram na tydzień, zdrowo i efektywnie proponuje dietę redukcyjną, czyli obniżenie spożywanych kalorii w ciągu dnia, do około 1600-1800.
Jeżeli podasz mi dane o które prosiłam wyżej, pomogę Ci ustalić w ile w Twojej diecie powinno być węglowodanów, tłuszcz, białka w dziennej racji.
Będziesz miała troszkę liczenia, ale żeby zobaczyć rezultaty trzeba na to zapracować :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy w jakim jesteś wieku. Przede wszystkim zwiększyłabym częstotliwość aerobicu do co najmniej trzech w tygodniu. Po drugie musisz pomyśleć o ściślejszej o bardziej konsekwentnej diecie, czy aby nie przemycasz tam słodyczy lub innych dodatków kalorycznych. Brak spadku wagi może być spowodowany również rzuceniem palenia. Po trzecie zastanów się nad rozpoczęciem używania suplementu diety wspomagającego odchudzanie w rodzaju zielonej kawy. Doskonale wzmocni efekt działania aerobicu oraz ulepszonej diety. Wierz mi, na efekty długo nie będziesz musiała czekać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...