Forum Żywienie i fitness

Suplementy na zmniejszenie apetytu

~Kir_ra

~Kir_ra

Chciałabym zapytać co mozna brać aby zmniejszyć apetyt słyszałam o cynku - czy to prawda, że zażywanie go zmniejsza apetyt? Co jeszcze moge brac aby nie chciało się jeść (chcę schudnąć).

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mała__MI

~Mała__MI

Cynk zmniejsza apetyt tylko na słodkie, tak samo jak magnez. Na ogólny apetytr to ja bym proponowała błonnik.

~Trick

~Trick

Błonnik, takie preparaty zapychające żołądek, bo inaczej to nie sądzę żeby coś innego pomogło...

~ona20.

~ona20.

Ja nie polecam błonnika. Łykałam w tabletkach, przed posiłkami, błonnik z chromem, i nie widziałam jakiejś różnicy, a na dodatek kiedy odstawiłam błonnik, to miałam zaparcia i bóle brzucha. Musiałam "przestawić" organizm na normalne jedzenie bez tabletek i przez to nic nie schudłam, tylko pieniądze poszły w błoto.

~Mała__MI

~Mała__MI

to dobrze wiedzieć bo ja się zastanawiałam czy sobie tego nie kupić ... ale robiłas tak jak na ulotce było? Bo to dziwne że aż tak na ciebie to podziałało

~ona20.

~ona20.

tak, robiłam dokładnie jak na ulotce, strata pieniędzy, albo mój organizm taki jest, ale na mnie podziałało to niekorzystnie

Piękna i Bestia

Piękna i Bestia

no ja jadłam błonnik i mi jakoś pomógł, może nie było to wow ale dało zauważyć się różnicę.

84374 piekna-i-bestia Kobieta, 26 lat, Zwierzyniec
majaka

majaka

Ja myślę, że bez silnej woli to i środki na apetyt nie pomogą. Przed każdym posiłkiem pij szklankę wody - czasami organizm myli uczucie głodu z pragnieniem i okazuje się, że po wypiciu wody ochota na jedzenie przechodzi.

84127 majaka Kobieta, 31 lat, Poznań