Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne łaknienie a problemy z chudnięciem


Gość kasiamarcin8279

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiamarcin8279

Witam. Mam 30 lat. Po urodzeniu 3 dziecka zaczęłam się odchudzać, ponieważ przy wzroście 163 cm ważyłam75 kg. Udało mi dojść do 66 kg. Byłam oczywiście wcześniej u dietetyczki i zaleciła mi dietę 1200 kcal. Ostatnio mam problemy z utrzymaniem tej diety i z chudnięciem. W ciągu dnia mam niepohamowany apetyt, mogę śmiało powiedzieć że zjadam naprawdę dużo. Najgorzej jest wieczorem ponieważ wtedy opycham się słodyczami i jem przed snem lub wstaję w nocy i krążę wokół lodówki. Wcześniej miałam takie problemy jak byłam w ciąży ok 2,5 roku temu. Nawet przytyłam ostatnio 1,5 kg. Boję się efektu jojo przy takim apetycie. Nie jestem w ciąży bo byłam u ginekologa i ogólnie to mam założoną wkładkę antykoncepcyjną od 2 lat. Mam takie wahania praktycznie od momentu założenia tej wkładki ale nie chciałabym z tego względu z niej rezygnować. Ja sama jestem już zrezygnowana, niewiem skąd te napady głodu, wilczy apetyt. Jeszcze kilka m-cy temu byłam na w/w diecie i nie miałam takich problemów a teraz nie mogę utrzymać diety bo strasznie dużo jem i to kalorycznych posiłków i słodyczy! Czym zaspokoić wieczorny głód, bo na głodnego nie usnę, a próbowałam chyba już wszystkiego: objadałam się jabłkami, piłam bardzo duże ilości wody, próbowałam też chodzić spać bez jedzenia ale strasznie bolała mnie wtedy głowa! To co pochaniam w ciagu dnia przekracza dwukrotnie moje zapotrzebowanie kcal.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...