Forum Żywienie i fitness

Dieta przy ćwiczeniach Ewy Chodakowskiej

~nataljaaa

~nataljaaa wpis edytowany

Witam!
Bardzo chciałabym schudnąć , mam 162 wzrostu i ważę 80 kg.
Wykonuje także ćwiczenia Ewy Chodakowskiej , bardzo bym prosiła o jakiś jadłospis.co powinnam jeść ? ograniczyłam juz słodycze i słodkie napoje(nie pije i nie jem ich od tygodnia)
chce schudnąć 20 kg.

Arabika

Arabika

nie wiem co to za ćwiczenia więc ciezko mi coś napisać

87742 arabika Kobieta, 29 lat, Suwałki
~Mała__MI

~Mała__MI

pewnie to te z rodzaju zapłać ileś a dostaniesz jakieś tam ćwiczenia. Juz był post o 3 minutowym odchudzaniu

~fioletka75

~fioletka75

Witam tez cwicze z chodakowska na jej fb znajdziesz przykladowy jadlospis

~sLWIA

~sLWIA

czesc,,...
mam naimie sylwia mam 161cm wzrostu i waze 60 kg .... co mam zrobic aby zrzucic to chociaz do 45kg

~Orzech laskowy

~Orzech laskowy

a po co chcesz aż tak bardzo schudnąć? Wystarczy że schudniesz do 55 i już będzie ok. Moim zdaniem ćwiczenia Chodakowskiej może i są dobre ale nie dla wszystkich, nie kazdy może je robić.

alllankas

alllankas

Chodakowska ma naprawdę fajne zestawy ćwiczeń, ale jak każde wymagaja regularności i konsekwencji. Wtedy będą widoczne efekty.

111138 alllankas Kobieta, 21 lat, Warszawa
Halszkaa

Halszkaa

ja osobiście za nią nie przepadam. Moim zdaniem za dużo jej, może kiedyś rzeczywiscie jej zalezało na treningu i pomocy teraz mam wrażenie że liczy się tylko kasa

85290 halszkaa Kobieta, 30 lat, Hrubieszów
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij