Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się wystającego brzucha?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoim brzuchem jest okropny źle się czuje jak patrzę w lustro ogólnie to od kilku osób slyszalam że wyglądam jak w ciąży a tak nie jest chcę to zmienić reszta ciała jest ok nogi mam ładne zgrabne biust ramiona też ok tylko ten brzuch jestem typowym jabłkiem w tej partii gromadzi mi się tłuszcz właśnie. zacznę może od tego że 4 lata temu urodziłam dziecko przez cc i od tej pory waże te 10kg więcej:( mam 165cm wzrostu i 70kg wagi. chciałabym się dowiedzieć jak jeść i co ćwiczyć żeby ten brzuch mi zginął na śniadanie jem ok 3 kanapki z bialym pieczywem na obiad jakieś ziemniaki z sosem bądź makarony na kolację którą jem ok 20 zjadam to samo co na śniadanie czasem płatki na mleku lubie podjadać między posiłkami wydaje mi się że "zajadam stres" synek ma alergie na mleko i już czasami nie mam siły gotować sobie osobnego obiadu jak jemu gotuje spaghetti na obiad to ja też to jem itp ale chcę to zmienić wziąć się za siebie i czuć się dobrze w swojej skórze proszę o pomoc... z góry dziękuje:)

Odnośnik do komentarza

no to widzisz,skoro lubisz podjadać to i mamy przyczynę Twojego brzuszka. Ja też swojego czasu podjadałam ale pewnego razu policzyłam sobie ile ja ,,podjadam" to się trochę przeraziłam. To samo ze słodzeniem herbaty - tego niestety nie potrafię zmienić. Musisz przestać podjadać między posiłkami. Mi pomogło takie coś że jak już naprawdę nie mogłam się powstrzymać to jadłam marchewkę albo jabłko. Albo szukałam sobie zajęcia ( podejrzewam że przy małym dziecku i tak masz sporo latania) Do tego jakieś ćwiczenia typu brzuszki i powinno być dobrze

Odnośnik do komentarza

to może kup jakąś płyte z ćwiczeniami i spróbuj z nią ćwiczyć. Albo przynajmniej ćiwcz przy muzyce wtedy lepiej się męczyć. A co do urwisów to dzieci tak mają. Ja teraz zajmowałam się dzieckiem koleżanki 3 dni a był tylko u mnie po kilka godzin i jestem wykończona

Odnośnik do komentarza

mam takie majtki wyszczuplające z wysokim stanem ale noszę ich tylko na jakieś specjalne okazje lub spotkania rodzinne ale to nie wygodne wole zrobić coś z tym brzuchem... dzisiaj oglądałam zdjęcia z wakacji z profilu w kostiumie rzeczywiście wyglądam jak w ciazy:( a tak wogole to ile mam nadwagi możecie mi napisać ile muszę schudnąć przy wadze 70kg i 165cm wzrostu? Mała Mi z tą płytą to niezły pomysł zresztą dzięki za wszystkie rady dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza

hej Wystający brzuch to zmora. Której możemy się pozbyć poprzez aktywne spędzanie czasu. Z doświadczenia wiem że cudaczne diety głodówki itp. cuda nie przyniosą efektu jeśli nie wspomożemy ich ćwiczeniami. Naprawdę warto zainwestować w jakiś sprzęt, ewentualnie ułożyć sobie jakiś własny plan ćwiczeń. Spacery też przynoszą pożądane efekty ale nie ;P po sklepach lub do restauracji pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...