Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć w miesiąc 4 kg?


Gość karitka

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszłam na dietę, nie jem słodyczy, jasne pieczywo zastąpiłam ciemnym i wasą, wykluczyłam makaron, bułki, ziemniaki, pieczone mięso, jem duzo owoców i warzyw, jedyna wędlina to polędwica. Od pon do pt chodzę na 50 minut na basen, pływam głównie na plecach, nie jeżdze autobusami, codziennie pokonuje ok 2 godz na nogach, codziennie wieczorem jeżdżę godzinę na rowerze. piję ok 4-5 filiżanek czerwonej herbaty. Na diecie jestem tydzień, jak na razie nie widac efektów.
CHCE ZRZUCIC GŁÓWNIE Z BRZUCHA ok. 5 cm. I mniej więcej ok 4/5 kilogramów.
Mam 156 wzrostu i wagę 52 kg. Wiem ze moje BMi jest w normie niestety obwód oponki jest zbyt duży. W jakim czasie uda mi się to zrobic? Czy wystarczy 2 miesiace?

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa więc najlepszym sposobem na wymodelowanie newralgicznych miejsc będą ćwiczenia. Poniżej przedstawię Ci ćwiczenia i sposoby na wyćwiczenie brzucha, pośladków i boczków:
Brzuch:
1. Ćwiczenia na brzuch
2. Sposób na idealny brzuch
3. Brzuszki
4. Sposoby na płaski brzuch
Boczki:
1. Ćwiczenia na boczki
2. Ćwiczenia na talię i boczki
Pośladki:
1. Ćwiczenia na jędrne pośladki
2. Ćwiczenia na zgrabną pupę
3. Ćwiczenia na uda i pośladki
Ćwiczenia powinny być poprzedzone rozgrzewką i zakończone ćwiczenia rozciągającymi.Poświęcaj im dziennie godzinę swojego czasu.

Odnośnik do komentarza

ZAMIENNIKI!!! hamburger z fast fooda-> home made hamburger z czystego mieska, pelnoziarnistej bułeczki, warzyw, frytki-> gotowane ziemniaczki (nie za duzo) słodkie napoje-> woda, kupne musli-> domowej roboty musli bez cukru, lody-> sorbeciki ( np Grycana, tylko 40 kcal w gałce a z musem jabłkowym tworzą naprawdę przyjmeny małokaloryczny duet) majonez-> jogurt i tak mozna wymieniac do konca swiata, zamienniki kluczem do pieknej sylwetki :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...