Skocz do zawartości
Forum

Jak osiągnąć wagę idealną?


Gość kl...an

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo nie umiem jest dobrze i jak uda mi sie osiagnac idealna wage to tyje odrazu spowrotem. Chcialambym schudnac 5 kg juz na stale, ale wogule nie mam motywacji. W czerwcu wazylam 46 kg, miesiac pozniej wazylam juz 51 kg. Potem probowalam schudnac, ale po 2 dniach glodowki jadlam z 4000 kcal przez 2 dni i potem znowu glodowka... Chcialabym znowy wazyc 46 i juz na stale

Ps Mam 16 lat i 158 cm

Odnośnik do komentarza

Przy Twoim wzroście 46 kg jest zbyt niską wagą. Dlatego też nie powinnaś się odchudzać do tego stopnia. Głodówka, którą stosowałaś jest bardzo złym rozwiązaniem, ponieważ prowadzi do niedoborów podstawowych składników pokarmowych, witam i minerałów. Nieumiejętnie prowadzona może znacząco pogorszyć stan zdrowia.
Twoja obecna waga jest odpowiednia i nie powinnaś się odchudzać, jeśli chcesz wymodelować swoje ciało to powinnaś zacząć uprawiać sport i ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza

idealna waga nawet jeśli jest do osiagnięcia, to i tak jest nie do utrzymania. Poza tym powinnaś dostarczać organizmowi tego wszystkiego czego w Twoim wieku potrzebuje do rozwoju. Granica między głodówką a wpadnięciem w anoreksję jest bardzo cienka. Jesli jadasz fast foody i różne niezdrowe przekąski to zamień je na coś zdrowszego i ruch, ruch, ruch.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...