Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia odchudzające


Gość Prettysmile

Rekomendowane odpowiedzi

mam 30 lat 157 zwrostu 60 kg wagi cwicze na steperze 2razy dzienie po 12 minut wyswietla mi sie na liczniku , ze spalam do 150 cal max przy kazdym podejsciu jak . cwicze okol 2 tyg moja waga stoi w miejscu nie jem duzo . kromke chleba pszenno żytniego i saltke z ogorkow lub pomidorów na sniadanie obiad to talerz zupy lub ziemniaki surowka i kotletz piersi kurczaka . nie wiem co zrobic chciala bym schudnąc chociaz z 5 kg

Odnośnik do komentarza

Najlepsze ćwiczenia odchudzające to ćwiczenia aerobowe. Spalają one więcej kalorii i tym samym są bardziej efektywne. Do ćwiczeń aerobowych należą:
- jazda na rowerze
- bieganie
- skakanie na skakance
- jazda na orbitreku
- pływanie
- wspinaczka
W domu możesz ćwiczyć w następujący sposób : Trening kardio w domu
Aby spotęgować jeszcze efekt ćwiczeń, warto wykonywać je w interwałach czyli o zmiennym stopniu natężenia np przez 1 minutę biegniemy ile tylko mamy sił po czym przez 4 minuty biegniemy spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jeżeli chcesz schudnąć to na pewno nie nagle, bo organizm nie będzie przyzywczajony do drastycznej np. zmiany diety, czy ciężkich0 ćwiczeń.
Wprowadzaj do swojej diety warzywa i chude mięsko staraj się jeść posiłki gotowane, dobre na parze :) no i wrzuć do swojego kalendarza spacerki, coraz dłuższe i szybsze (szybki spacer dobry na cellulit). A potem możesz zacząć uprawiać sporty "na poważnie"

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

madzik0321
Witam ! Mam 20 lat i niestety, nadwagę. Nie umiem sobie poradzić z dietą i ćwiczeniami. Czy macie jakiś sposób na motywacje i na to żeby nie był tzw efektu jo-jo ?

Po pierwsze jeśli chodzi o ćwiczenia to rób to co lubisz robić. lubisz spacerować to spaceruj jak najwięcej, lubisz bardziej aktywny sposób to jeździj na rowerze lub biegaj. Jeśli będziesz robić to co lubisz to łatwiej będzie Ci się zmotywować.

Odnośnik do komentarza

No właśnie spaceruję, czasami jeżdżę na rowerze, ale o spadku wagi niestety nie ma mowy.. niestety. Dlatego myślę, że powinnam trochę bardziej zaingerować moje naturalne nawyki i zacząć się ruszać i to bardziej niż dotychczas. A zdrowe jedzenie hm.. nad tym chyba tez muszę się pożadnie zastanowić, tylko nie wiem jak się za to zabrać. Macie może jakieś sprawdzone "chwyty" na przemycanie zdrowych i niekalorycznych rzeczy w potrawach ?

Odnośnik do komentarza

To znowu ja ;) Zdaje relacje
Staram się gotować bez tłuszczu i wybieram te lżejsze potrawy i powiem Wam, nie wiedziałam, że zdrowe jedzonko tak może smakować. Można coś wybrać z dań zamieszczonych na stronce vitalia (wpiszcie w goglach ) są super przepisy i nawet łatwe do wykonania ;) Serdecznie polecam, dzisiaj sałatka z tuńczykiem, ryżem i ananasem mmm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...