Skocz do zawartości
Forum

Dieta przy karmieniu piersią


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za dwa miesiace zostane mama ,chce karmic piersia zależy mi bowiem aby dziecko było zdrowe ale tez ja chce schudnac poniewaz mam pare kilo nadwagi jak to w ciazy.Słyszałam ze karmienie to najlepsze rozwiazanie w schudnieciu zaraz po porodzie. Dlatego tez mam takie pytanie co moge jesc po porodzie aby schudnac ale zeby pokarm był w miare syty i dziecko sie najadało. Planuje rowniez robic brzuszki i cwiczyc na stepperze oczywiscie tylko ze nie wiem kiedy mozna zaczac????i czy cwiczac utrzymam pokarm?z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

W czasie karmienia piersią dieta odchudzająca jest niewskazana, gdyż w znaczący sposób może to wpłynąć na jakoś pokarmu i jego skład. Nie bój się samo karmienie jest świetnym sposobem na utratę wagi i nie potrzebuje on wspomagania poprzez zmianę diety. Podczas karmienia należy się zdrowo odżywiać, jeść dobrze zbilansowane posiłki, ponieważ od tego co zje matka zleży zdrowie maluszka.
Jeśli chcesz zrzucić kilogramy, które zostaną Ci po ciąży ( o ile jakieś zostaną) to jak wydobrzejesz możesz zacząć ćwiczyć. W siłowniach i klubach fitness jest bogata oferta zajęć dla kobiet chcących wymodelować swoje ciało po porodzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...