Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć by być chudą?


Gość em...81

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja obecna waga jest bardzo niska i wskazuje na wychudzenie organizmu. Twoje BMI wynosi 16,4 . Wskaźnik BMI poniżej 17,5 wskazuje na podejrzenie anoreksji.Również zaburzone postrzeganie swojej sylwetki o czym piszesz w swoim poście może wskazywać na zburzenia odżywiania. Nie podam Ci żadnej diety odchudzającej, ponieważ byłoby to niebezpieczne dla Twojego zdrowia.
Zachęcam Cię do rozmowy z rodzicami i rozpoczęcie diagnostyki Twojego problemu. Nie lekceważ tego, ponieważ anoreksja jest jedna z najbardziej śmiertelnych chorób psychicznych.

Odnośnik do komentarza

Moja najniższa waga to 35 kg przy wzroście 170 cm. Koszmar po prostu. Mój organizm był wycieńczony, w szpitalu byłam wiele razy. To koszmar!!!! Zaczęło się od zwykłej diety, a skończyło prawie śmiercią. Gdyby nie lekarze, byłoby po mnie. Teraz wiem, że skrzywdziłam moją rodzinę, bo Oni cierpieli może nawet jeszcze bardziej niż ja. Pamiętam, że wiele razy Mamusia prosiła jak szłam wymiotować: Proszę Cię NIE RÓB TEGO!!! I płakała często, jak wychodziłam z łazienki; dobrze wiedziała, co tam robiłam, wtedy przytulałam się do niej i mówiłąm: OBIECUJĘ, JUŻ WIĘCEJ NIE BĘDĘ, ale potem dalej robiłam to samo. Wymuszałam wymioty, aby tylko pozbyć się kalorii. Teraz rozumiem, że zrobiłam wielki błąd. Ludzie nie raz piszą na forach, jak bardzo chcieliby schudnąć, a Ja nie mogę w to uwierzyć. Czytam nieraz, że jakieś dziewczyny 14-letnie itp. piszą: ,,Mam 156 cm wzrostu, a waże 45 kilo, pomóżcie mi schudnąć "!!! Wtedy przypomina mi się ten koszmar, który sama przeszłam. Bo nie tylko niszczą swoje ciało, niszczą samych siebie. Brak zaakceptowania samego siebie, to najgorsza rzecz na świecie i to właśnie przez to ludzie tak często chorują. Brak im pewności Siebie. Dlatego pomóżmy im. ANOREKSJA TO PASKUDNA CHOROBA I NIE ZAWSZE POKONANIE JEJ KOŃCZY SIĘ HAPPY ENDEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego pomóżmy tym, którzy Tego potrzebują !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu wiadomość dla rodziców: WIĘCEJ ZAINTERESOWANIA DLA SWOICH DZIECI, NIGDY NIE WIADOMO, CO W ICH GŁOWACH SIEDZI!!

Odnośnik do komentarza

gostgost jak ciebie to zachęca do odchudzania to moim zdaniem powinnaś isę leczyć. Przeczytaj co ona dokładnie pisze, jak walczyła z tą chorobą. Nie wiem czy wiesz ale anoreksja ma największy współczynnik zgonów z chorób psychicznych. Nie leczona prowadzi do śmierci poprzez zagłódzenie się. A to nie jest śmierć natychmiastowa, umierasz męcząc się niesamowicie, a kiedy zdasz sobie już sprawę ze swoich błędów wtedy zazwyczaj jest już za późno

Odnośnik do komentarza

Choruję i chcę chorować. Chyba nie dorosłam do tego by to zrozumieć. Każda kłótnia w szkole, w domu, wszystko kończy się postanowieniami o niejedzeniu. Taki to chyba sposób na rozładowanie emocji i tłumienie ich. Nie wiem czy kiedykolwiek się to skończy albo co musi się stać bym w końcu zrozumiała…

Odnośnik do komentarza

Życzę Ci, byś jak najszybciej dojrzała do tego, żeby się leczyć. Na razie wydaje Ci się, że jest Ci z tym dobrze, niedługo okaże się, że jesteś "sama przeciw światu". Wszystkich, którzy będą chcieli Cię z tego bagna wyciągnąć, będziesz uważała za śmiertelnych wrogów. Samotność to jedna ze składowych ceny, jaką trzeba płacić...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dlaczego jesteście takie głupie, co to wam da, że będziecie chude. Niszczycie tylko swoje zdrowie.Chcecie mieć powodzenie u chłopców? Oni zdecydowanie lubią zgrabne dziewczyny, a nie chude. Wpadacie w sidła anoreksji, ona chce być silniejsza od was i sporo będzie was kosztować trudu, żeby się od niej wyzwolić. Dlatego nie ulegajcie jej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...